Wazdan nominowany do nagród GamingTech

Nagrody i wyróżnienia
Wiktor Czerwiński 03/08/2023

Wazdan dostawca gier hazardowych otrzymał 3 nominacje do tegorocznych nagród GamingTECH.

Polski producent gier hazardowych otrzymał nominację w kategoriach najlepszego dostawcy dla kasyn online w CEE, wschodzącej gwiazdy technologii kasyn online w CEE i innowatora kasyn online w CEE.

Nominowani zostali wybrani w drodze powszechnego głosowania, w którym gracze mogli wybrać za pośrednictwem portalu internetowego.

Po ogłoszeniu nominacji jury wybierze zwycięzców w każdej kategorii, a ogłoszenie nastąpi podczas prestiżowej ceremonii 29 września.

Gala finałowa w trakcie szczytu GamingTech w Budapeszcie

Zbiegająca się ze szczytem GamingTECH CEE Summit w Ritz-Carlton w Budapeszcie ceremonia będzie częścią dwudniowego wydarzenia, podczas którego profesjonaliści iGaming z Europy Środkowej i Wschodniej spotykają się, aby zaprezentować nowe produkty i sieć.

Andrzej Hyla, dyrektor handlowy w firmie Wazdan, powiedział: „Z radością ogłaszamy, że znaleźliśmy się na krótkiej liście we wszystkich trzech kategoriach, w których byliśmy nominowani podczas tegorocznej nagrody GamingTECH Awards. Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy oddali na nas głos i docenili ciężką pracę i poświęcenie, które włożyliśmy w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
„Wazdan gratuluje wszystkim, którzy zostali nominowani i oczekuje ogłoszenia zwycięzcy podczas GamingTECH CEE Summit.”

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL