Wazdan odkrywa tajemnice Układu Słonecznego w 9 Burning Stars™

Ostatnia aktualizacja: 21 grudnia 2022

Wazdan, wiodący dostawca gier zaprasza graczy do eksploracji podniebnych przestworzy w najnowszej 9 Burning Stars™.

Gra podstawowa, której towarzyszy płonąca gwiazda, przepełniona jest atrakcyjnymi symbolami i mnożnikami, które umożliwią graczom zgarnięcie ognistych wygranych oraz zapewnią im intensywne doznania.

W grze, fani gwiezdnych eksploracji mogą zapoznać się z nową wzmacniającą zaangażowanie funkcją – Bonus Matrix. Gdy symbol Cash pojawi się w grze bazowej, zostanie on przeniesiony na dodatkowe pole Bonus Matrix – po którego zapełnieniu, gracze trafiają do pełnej emocji rundy Hold the Jackpot. Wszystkie wartości symboli Cash, zgromadzone w polu Bonus Matrix zostają zliczone i dodane do symbolu Matrix Collector, który znajduje się na samym środku w rundzie Hold the Jackpot.

Aby uczynić grę bonusową jeszcze bardziej elektryzującą, Wazdan wzbogacił ją o inne atrakcyjne symbole takie jak: Cash, Jackpot, Collector, Mystery i Jackpot Mystery, które gwarantują wysokie wygrane oraz niezwykły poziom rozrywki. Najwytrwalsi, po zebraniu wszystkich dziewięciu symboli bonusowych, otrzymają Grand Jackpot, który jest najwyższą wygraną, wartą 1500-krotności stawki zakładu.

9 Burning Stars™ zaopatrzona została także w funkcję Volatlity Levels™, która pozwala graczom poczuć kontrolę nad wygranymi i dostosować ją do indywidualnych preferencji.

Andrzej Hyla, Dyrektor Handlowy w Wazdan powiedział:

“9 Burning Stars™, to kolejny produkt, w którym gracze mogą czerpać przyjemność z uwielbianej przez nich mechaniki Hold the Jackpot. To jednak nie wszystko – gra wnosi powiew świeżości dzięki nowości Bonus Matrix, działając na wyobraźnię zarówno graczy jak i naszych partnerów, którzy zobaczą wzrost w wynikach”.

Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu [email protected]

O firmie Wazdan
Wazdan to firma z ponad 10-letnim doświadczeniem w produkcji gier. Efektem pasji i nieustannego dążenia do rozwoju są produkcje na najwyższym poziomie oraz narzędzia, które wpływają na wzrost zaangażowania graczy i pozwalają podnosić wyniki naszych partnerów. Nasze gry są certyfikowane w ponad 20 krajach na całym świecie, takich jak: Malta, Wielka Brytania, New Jersey, Michigan, West Virginia, Ontario, Szwecja, Rumunia, Grecja, Estonia, Hiszpania, Litwa, Łotwa, Dania, Szwajcaria, Kolumbia, Portugalia, Włochy, Białoruś, Holandia, Polska, Czechy i Bułgaria. Zróżnicowane portfolio, zawierające ponad 150 niezwykle wciągających slotów HTML5 oraz 18 premier rocznie, pozwalają nam być częścią wielkiego świata iGaming’u, który stawia poprzeczkę podnosząc standardy, w celu przekazywania graczom produktów na najwyższym poziomie.
Tytuły, które cieszą się największą poularnością wśród fanów slotów to: Magic Spins™, Sun of Fortune, 9 Coins™, Fortune Reels, 9 Lions, Sizzling 777 Deluxe, and Power of Gods™: Hades. Kolekcja naszych gier stale rośnie, a najnowsze gry przebijają w popularności poprzednie topowe produkcje. Aby wznieść zaangażowanie graczy na wyżyny, oferujemy im innowacyjne funkcje takie jak Volatility Levels™, Hold the Jackpot, Collect to Infinity™ czy Cash Infinity™. Celem firmy Wazdan jest dostarczanie produktów z mechaniką na najwyższym poziomie, by cieszyć graczy i naszych partnerów. Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Wazdan? Odwiedź nas https://www.wazdan.com

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL