Władze Minnesoty badają schemat zarabiania hazardem na TikTok’u

Odpowiedzialna gra USA
Wiktor Czerwiński 24/01/2023

Ostatnia aktualizacja: 29 kwietnia 2024

Minnesota Alcohol and Gambling Enforcement Division (AGED) bada zarzuty wobec dwóch braci którzy pobierali opłaty za „grę na automatach w imieniu innych osób oglądających TikTok”.

Zgodnie z nakazem przeszukania aplikacje gotówkowe były używane „do pobrania początkowej opłaty abonamentowej w wysokości 5,99 USD oraz 25 USD za każde 100 USD zdeponowanych na zakłady”, zanim automaty zostały uruchomione i transmitowane na żywo z 2 kasyn Mystic Lake w Prior Lake i Treasure Island Resort & Casino.

Zgodnie z prawem stanowym zakłady nie mogą być stawiane w imieniu kogoś innego, ale jak dotąd nikomu nie postawiono zarzutów.

Z zarchiwizowanych filmów na głównym koncie TikToka mężczyzny, które ma 165 000 obserwujących z całego świata, wynika, że operacja obstawiania trwała w co najmniej jednym z kasyn przez ostatnie trzy miesiące. Jedna sesja zakończyła się tuż przed świtem w czwartek.

Nie wiadomo jeszcze ile pieniędzy wygrywa się lub traci podczas dowolnej sesji transmisji na żywo. Nagrania wideo zarchiwizowane na stronie TikTok mężczyzny pokazują wyświetlane zwitki gotówki i automaty do gry, które od czasu do czasu dają duże jackpoty, w tym jeden z ostatniego miesiąca, który przekroczył 15 000 $.

A jak to wygląda w Polsce?

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL