Wyjątkowa promocja na Halloween od GO+bet

Promocje
Iwo 29/10/2022

Ostatnia aktualizacja: 29 października 2022

Koniec października nieuchronnie kojarzy się z Halloween. W GO+bet nowi gracze mogą z tej okazji zdobyć freebet 30 PLN na prostych warunkach. Oferta łączy się z bonusem powitalnym dla nowych graczy.

Halloween coraz mocniej przebija się do polskiej kultury. To już nie tylko zabawa, w której się przebieramy, ale także okazja do imprezowania lub skorzystania z różnych promocji. GO+bet na koniec października przygotował specjalny bonus dla nowych graczy.

O czym mowa? Jest to freebet 30 PLN do wykorzystania na szeroką ofertę nowego, legalnego bukmachera. Darmowy zakład otrzyma każdy gracz, który zarejestruje się w dniach 28-31 października. Kolejnymi warunkami jest wyrażenie zgód marketingowych oraz utworzenie konta stałego, to znaczy przejście pozytywnie weryfikacji.

De facto nowy klient otrzymuje aż 30 złotych freebetu za tak naprawdę prawidłowe założenie konta. Niewymagana jest dodatkowa wpłata, obstawienie konkretnych meczów czy wysoki depozyt. Wystarczy przejść pozytywnie kroki rejestracji, by otrzymać darmowy zakład o wysokości 30 złotych.

Dodatkowo nowi gracze w GO+bet mogą liczyć na bezpieczny zakład. Mowa o cashbacku do 1000 złotych. W razie niepowodzenia, gdy pierwszy kupon okaże się nietrafiony, bukmacher zwraca środki na saldo bonusowe. Oferta powitalna jest dostępna cały czas, bonus na Halloween jest jednak ograniczony czasowo. Link do szczegółów znajduje się w tym miejscu.

O Autorze

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL