Wyjątkowe promocje w GO+bet na mecz Polska – Arabia Saudyjska

Promocje
Marek 25/11/2022

Ostatnia aktualizacja: 15 stycznia 2024

Wielkimi krokami zbliża się drugi mecz Polaków na Mistrzostwach Świata. Biało-czerwoni zagrają z Arabią Saudyjską i muszą wygrać, jeśli myślą o awansie z grupy. Z tej okazji GO+bet przygotował specjalne bonusy dla swoich graczy.

Po pierwszym meczu na mundialu Polska reprezentacja ma jeden punkt. Dyspozycja Polaków nie zachwycała, ale paradoksalnie jest to nasz najlepszy wynik na tym etapie turnieju w XXI wieku! Może więc należy nabrać trochę optymizmu? Zwłaszcza, że Arabia Saudyjska przed rozpoczęciem mundialu była uważana za najsłabszą w grupie.

Saudyjczycy pokonali Argentynę, więc nastroje diametralnie się zmieniły. Czy jednak zagrali oni tak dobry mecz, czy po prostu mieli trochę szczęścia? Kto oglądał to spotkanie wie, że Argentyńczycy równie dobrze mogli prowadzić 3:0 już w 1. połowie, a wtedy come-back Arabii nie byłby już możliwy.

DARMOWY ZAKŁAD

Znając pragmatyczny styl Czesława Michniewicza, być może będzie to doskonały sposób na sobotniego rywala. Tak ważny mecz nie mógł się oczywiście obyć bez specjalnych promocji u naszego partnera – GO+bet. Bukmacher przygotował szereg bonusów dla swoich stałych klientów. Pierwszym z nich jest darmowy zakład. Ile wynosi? O tym zadecyduje reprezentacja Polski, bowiem GO+bet wypłaci swoim graczom tyle freebetu, ile minut Polacy będą prowadzić w tym meczu.

Jeśli więc Polska strzeli gola w 5. Minucie i utrzyma do końca jednobramkowe prowadzenie, to klienci otrzymają aż 85 PLN darmowego zakładu! Co należy zrobić, by go uzyskać? Warunkiem jest obstawienie kuponu solo na mecz Polska – Arabia Saudyjska z minimalnym kursem 1.50, stawka zakładu powinna wynosić dokładnie 49 złotych. Wystarczy więc np. obstawić zwycięstwo Polaków, by wygrać podwójnie, jeśli biało-czerwoni rzeczywiście wygrają.

30 PLN BEZ DEPOZYTU

Dodatkowo w GO+bet nadal obowiązuje promocja z okazji Black Week. Każdy nowy gracz może liczyć na 30 PLN freebetu. By uzyskać darmowy zakład, wystarczy zarejestrować się w GO+bet do końca piątku 25 listopada, wyrazić zgody marketingowe i zweryfikować konto poprzez podanie swojego dokumentu tożsamości. I tyle! 30 PLN od razu wyląduje na koncie klienta.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL