Zmarł Robert Mazur

Automaty Ludzie z branży Najczęściej czytane
Wiktor Czerwiński 23/11/2023

Ostatnia aktualizacja: 11 grudnia 2023

Z żalem przyjęliśmy nagłą i przedwczesną śmierć naszego branżowego kolegi – Roberta Mazura. Robert Mazur zmarł 9 listopada 2023 roku w wieku 59 lat. Jego pogrzeb odbył się w sobotę 11 listopada 2023 roku.

Pan Robert był znany przez niemal całą branżę. Przez długie lata działał w Izbie Gospodarczej Producentów i Operatorów Urządzeń Rozrywkowych.
Był współtwórcą sukcesu i udziałowcem jednego z większych operatorów automatów do gier o niskich wygranych – spółki Golden Gate.

Rozwijał działalność branżową nie tylko w kraju, gdzie ostatnio zajmował się produkcją gier i automatów, lecz i zagranicą. Sieć salonów gier w Hiszpanii czy w Rumunii to tylko wybrane przykłady ekspansji zagranicznej naszego zmarłego kolegi.
Dobre wyczucie biznesu, zdolność do współpracy ponad podziałami, koleżeńskość i uprzejmość – to tylko niektóre cechy Pana Roberta. Przede wszystkim Robert Mazur był dobrym i uczciwym człowiekiem.
Wielu poznało go w trudnych sytuacjach, a Pan Robert zawsze potrafił wyciągnąć do drugiego człowieka pomocną dłoń i wesprzeć słowem, a często i czynem.
Był człowiekiem rodzinnym, a dobro rodziny stawiał zawsze najwyżej w swojej hierarchii wartości.

Bezinteresowność i idealizm Pana Roberta spowodowały, że dla wielu stał się godnym do naśladowania wzorem.

Zmarł nagle w wieku 59 lat, pozostawiając w smutku kochającą go rodzinę.

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zmarł Robert Mazur

25/11/2023

Znałem Roberta od lat 80- tych , zawsze pogodny życzliwy, rodzinny, pomocny. Na dalszą drogę mojego życia pozostaniesz w mojej pamięci. Byłeś wzorem swojego postępowania w moim życiu. Spoczywaj w spokoju. Kolega Grzegorz z Sandomierza

Zmarł Robert Mazur

25/11/2023

Znałem Roberta od 80 tych lat , zawsze pomocny, pogodny rodzinny, z szacunkiem do ludzi. Na zawsze pozostaniesz w mojej pamięci. Jesteś moim wzorcem do dalszego mojego życia. Kolega z Sandomierza Grzegorz

Nick

24/11/2023

dzisiaj tylko , do zobaczenia Przyjacielu

Katarzyna Pawlowski

23/11/2023

Robert moj wieloletni serdeczny kolego ,dawny sasiedzie super wujek dla moich dzieci uprzejmy serdeczny podzieliles sie czym miales zawsze o kazdym pamietales wianuszek ludzi ktorzy mogli na Ciebie liczyc w potrzebie to nie moglo sie stac nie umarles nie moglo sie to tak po prostu stac .,.Żegnaj Kolego "

Ktosktogoznal

23/11/2023

To był złoty człowiek!!! O wszystkim można było porozmawiać, zawsze pomógł, miły i można go opisywać tylko w superlatywach. Zbyt wcześnie odszedł ale zostają nam tylko dobre wspomnienia o tym człowieku!
E-PLAY.PL