Ja tu tylko sprzątam

automaty do gier

W dniu 24 stycznia 2018 r. funkcjonariusze bydgoskiej Delegatury Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Toruniu, przeprowadzili działania kontrolne mające na celu eliminację procederu nielegalnego urządzania i prowadzenia gier na automatach.

Mundurowi w jednym z lokali w Świeciu ujawnili i zatrzymali 6 sztuk automatów do gier.

Pilnująca interesu trzydziestolatka z Wybrzeża oświadczyła, że tylko sprząta lokal i nie ma pojęcia co się w nim dzieje.

Czynności kontrolne wykazały, że kobieta posiadała jednak przy sobie klucze serwisowe do automatów oraz gotówkę i ewidencje służące do rozliczeń.

W sprawie wszczęto więc dochodzenie o przestępstwo skarbowe z art. 107 § 1 kks, za które odpowiedzą zarówno organizatorzy, jak i prowadząca nielegalny salon.

Źródło: Kujawsko-Pomorski Urząd Celno-Skarbowy w Toruniu

 1. Do Big Bass.
  Ja szukam czegoś co mogę wstawić zamiast sypaków i nie muszą to być automaty
  Takie jak sypak. Chodzi o zapewnienie prostej, mało wymagającej rozrywki na której da się coś zarobić.

  1. To nie jest alternatywa dla sypaków . Urządzenie kosztuje pod 13 tys USD i jest częścią systemu instalowanego w punktach arcade . Samo w sobie naciskanie dzwigni nie stanowi atrakcji dla gracza . Zasadę działania obejrzyj sobie na przykładzie Dave&Busters.

   1. Alternatywą dla sypaków nie jest, jak widzimy na dzień dzisiejszy w ogóle nie ma alternatywy dla sypaków. Szukam, czego kolwiek, co będzie zabijało czas, jak już wcześniej pisałem szukam, prostej, mało wymagającej rozrywki na której da się coś zarobić. Myślę, że u mnie przyjął by się takai arkadeowy jednoręki bandyta z jednym bębnem, jak i taki Lucky Numbers. Z tego cy wyczytałem na stronie polskiej firmy, która sprzedaje, wynajmuje te użądzenie, mogą one działać pojedynczo i niezależnie. Ważne żeby było proste tak jak w przypadku tych urządzeń, w jednej jest tylko jedna wajcha w kolejnym jeden przycisk. Nie liczę na zyski jakie dawały sypaki czy inne ksanie, liczę po prostu aby zapewnić klienta rozrywkę i jeżeli na tym będę zarabiał, to wolę mieć cos co będzie zarabiało niż nic. Posiadając lokal w specyficznym miejscu, gdzie baza klientów jest duża, z grubymi portfelami, mająca dużo wolnego czasu, żal nie wykozystać takiego miejsca. Do tej pory były sypaki, ale się skończyło. I trzeba mysleć nad czyms innym. Jeżeli będę się łudził i czekał na jakieś patenty, to być może się nigdy nie doczekam. Więc działam różnych rozwiązań wykorzystania miejscówki, która ma ogromny potenjał.

    1. Panie Jerzy,
     trzeba było poleciec na ICE. Kuluary targów zdominował jeden polski program.
     Nie trzeba googleować produktów z usa. jak życie potwierdza najciemniej pod latarnią.

     1. Życie pokaże tez czy ten program zdominuje polske. Zaznaczam nie wiem co Borys ma na myśli. Ale chętnie się dowiem

     1. w latach 90, Moja przygoda z automatami zaczęła się właśnie od coinpusherów, które to później wyparły sypaki. Co do pusherów nie mam pewności ich legalności co do ustawy. Na pewno jak to było w latach 90, przyjął by się, ale z racji tego, że jak już pisałem we wcześniejszych postach, bardziej zależy mi na jakości i legalności niż na szybkim zysku, okupionym utrata miejscówki. Może za kilka lat wrócą dobre czasy, jestem w stanie się do tego czasu utrzymać bez wsparcia jakichkolwiek urządzeń. Co nie znaczy, że odpuszczam sobie szukania rozwiązań na których będzie można zarobić.

    2. Jak byś nie był z KAS to już byś dawno cos znalazł. a jak dużo nie chcesz to wstaw flipery bądź Darts. Reklamujesz dobra miejscówkę z myślą ze ktoś się żuci. Śmierdzisz chłopie.

     1. Widzę, że pałasz nienawiścią mieszaną z zazdrością. Może nie chcę spalić tak dobrego punktu i nie rzucam się na wszystko co mi zaproponują. Gdyby było jak piszesz to bym już nie jednego utopił, a mnie zależy na tym, aby punkt który posiadam działał jak najdłużej. Nie interesują mnie jednorazowe strzały.

  1. Po co ten komentarz jak nie wiesz to nie pisz nic czy to ważne czy Eugeniusz czy eu geniusz znaczy że nic o nim nie wiesz

  1. Wpiszcie sobie w youtubie automat big bass
   Co o tym sądzicie? Podlega pod ustawę?
   Drugi automat to Lucky Numbers

   1. Hehe rzeczywiście, widziałem ten film, ale nie zwróciłem uwagi, gra jest losowa, a nie zręcznościowa o wygrane rzeczowe, więc jest to nielegalna gra hazardowa, ten czerwono-zielony pasek u góry raczej jest tylko dla picu i nic nie zmienia

    1. sprawdziłem ta firmę i mają jeszcze inne automaty, według mnie jak najbardziej losowe np. Lucky Numbers, Tak jak piszesz, gra się o wygrane rzeczowe, losowość hm…. nie da się ukryć, ewidentnie widać, że to jednoręki bandyta z jednym bębnem. Będę pisał maila do tej firmy. Zapytam się czy posiadają kwit z ministersta o nie losowości.

     1. Witam kolego , amerykańska firma produkująca automat o nazwie Big Bass w wersji Pro o której piszesz posiada 90-cio stronicowy elaborat wraz z badaniami odnośnie zręczności ( w miarę ilości przeprowadzonych gier wzrasta procentowość trafiania oczekiwanego wyniku ) . Zajmij się czym innym …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *