STS TV pokaże dwa sparingi Lecha Poznań w tym tygodniu

Czwartkowy mecz sparingowy Lecha Poznań ze słowacką drużyną FK Zeleziarne Podbrezova oraz sobotni mecz z AEK Larnaka będzie można obejrzeć w STS TV.

Klubowa telewizja LechTV nie nadaje od ostatniego weekendu, gdy zakończyła się współpraca Lecha Poznań z Ineą. Sobotni sparing Lecha z Hapoelem Beer Sheva był jeszcze transmitowany w tej telewizji, ale zostały jeszcze dwa. Prawa do ich pokazania kupiła firma bukmacherska STS i to ona pokaże oba mecze w swoim kanale STS TV.

Jak obejrzeć sparingi Lecha Poznań?

Transmisję ze spotkań można będzie zobaczyć na stronie internetowej www.sts.pl, jej mobilnej wersji oraz w punktach bukmachera w Poznaniu. Streaming będzie dostępny dla wszystkich zalogowanych użytkowników serwisu bez względu na to, czy są aktywnymi graczami. Wystarczy przeprowadzić darmową rejestrację na stronie bukmachera. Może to zrobić każda pełnoletnia osoba.

STS to sponsor Lecha, związany z nim od 2013 roku, którego logo do niedawna znajdowało się na piersiach koszulek piłkarzy Kolejorza, a także twórca Fundacji Sport Twoją Szansą, która wspiera utalentowanych sportowców. Piłkarze Lecha grali w koszulkach z logo tej fundacji podczas meczu z Ruchem Chorzów. Dochód z licytacji tych unikatowych koszulek pozwolił na pomoc podopiecznym organizacji dobroczynnej.

Bukmacherzy STS uważają, że w czwartkowym meczu wygra Lech Poznań. Stawiając 100 zł na zwycięstwo Kolejorza, można wygrać 138,16 zł (kurs 1,57).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *