Uczestnicy SiGMA 2019 oczarowani zapowiedzią trzech nowych gier Wazdana

Prezentacja trzech nowych gier Wazdana w czasie targów SiGMA 2019 na Malcie, spotkała się z wielkim entuzjazmem publiczności.

Kolejna edycja wydarzenia okazała się być niezwykle udana dla zespołu Wazdana, który zorganizował doskonałą kolację połączoną z wine pairingiem i spotkał się zarówno ze swoimi dotychczasowymi klientami, jak i z nowymi zainteresowanymi produktami firmy.

Najważniejszym momentem SiGMA 2019 było jednak zaprezentowanie trzech nowych gier Wazdana – Neon City™, Butterfly Lovers™ oraz najnowszego futurystycznego slotu Reel Hero. Ten ostatni skradł serca publiczności, która z niecierpliwością wyczekuje już premiery gry zaplanowanej na 2020 rok.

Neon City™ uosabia wszystko to, czym powinien charakteryzować się nowoczesny owocowy slot – jest połączeniem innowacyjnej technologii i klasycznych symboli, które cieszą się niezmienną popularnością od wielu lat. Z kolei Butterfly Lovers™ przenosi graczy do czasów starożytnej dalekowschodniej dynastii Jin, przedstawiając historię zakazanej miłości dwojga kochanków, którzy mogą być razem dopiero gdy duchy przybiorą postać motyli.

Neon City™ i Butterfly Lovers™ zostaną wydane pod koniec bieżącego roku.

Wyczekiwana premiera 2020 roku, Reel Hero jest hołdem dla klasycznych filmów science fiction z lat 80. Grafika oraz efekty dźwiękowe utrzymane są w klimacie retro, a całości dopełniają innowacje technologiczne – w tym cztery fantastyczne bonusy – oraz zaawansowana animacja.

To, co sprawia, że gry tego dostawcy są tak niezwykłe – a także uwielbiane zarówno przez graczy jak i operatorów – to Unikalne Funkcje Wazdana, które pozwalają na dopasowanie stylu gry do indywidualnych preferencji każdego użytkownika.

Wspaniałym uzupełnieniem udanego tygodnia było uhonorowanie gry Larry the Leprechaun tytułem najlepszego slotu roku. Do tej kategorii nominowane zostać mogą najnowsze gry slotowe – zarówno klasyczne jak i te bardziej nowoczesne – które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym graczom za sprawą wysokich nagród, ciekawej tematyki oraz atrakcyjnej grafiki stworzonej z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Jury zdecydowało, że Larry the Leprechaun spełnia wszystkie te kryteria.

Andrzej Hyla, szef sprzedaży w firmie Wazdan:

„Spędziliśmy wspaniałe chwile podczas targów SiGMA 2019. Było nam niezwykle miło ponownie spotkać się z wieloma naszymi partnerami przy kolacji, z ogromną radością zaprezentowaliśmy również trzy nowe gry, z których jesteśmy bardzo dumni – Neon City™, Butterfly Lovers™ i Reel Hero. Wzbudziły one wielki entuzjazm wśród publiczności, co bardzo nas cieszy”.

Śledź wszystkie najnowsze wiadomości na www.wazdan.com.

O firmie Wazdan:
Wazdan jest cieszącym się popularnością producentem gier, który tworzy innowacyjne gry kasynowe zapewniające oryginalną rozrywkę dostępną na urządzeniach każdego rodzaju. Portfolio firmy liczy ponad 120 slotów, gier stołowych oraz video pokerów. Wazdan nieustannie zyskuje uznanie w branży iGamingowej dzięki doskonałej jakości ich gier, interesującym motywom oraz wciągającej rozgrywce. Kolekcja gier firmy Wazdan zawiera takie popularne tytuły jak Magic Stars 3, Great Book of Magic Deluxe, Magic Target Deluxe, 9 Lions i Fruit Mania Deluxe, jak również najnowsze gry: Los Muertos™, Space Spins, Magic Stars 6 oraz Larry the Leprechaun.
Firma Wazdan regularnie wypuszcza na rynek nowe tytuły wyposażone w unikalne funkcje Wazdana, na które składają się poziomy wariancji (Volatility Levels™), dedykowana gra ryzyko, tryb ultra szybki oraz ultra lekki, jak również przyjazny dla urządzeń mobilnych widok podzielonego ekranu, tryb oszczędzania baterii i tryb dużego ekranu. Firma Wazdan posiada wiele unijnych znaków towarowych, włączając w to swoje unikalne poziomy wariancji (Volatility Levels™). Bogate portfolio klientów firmy obejmuje najbardziej uznawanych w branży operatorów.
Siedziba Wazdana znajduje się na Malcie, a firma posiada licencje wydane przez UKGC, MGA, Romanian National Gambling Office ONJN, jak również Curacao eGaming oraz posiada certyfikaty umożliwiające oferowanie swoich produktów w Szwecji, Estonii Łotwie oraz Litwie. Ponadto, jej gry używają RNG (generator liczb losowych) certyfikowany przez GLI, co zapewnia niezawodną, uczciwą i bezpieczną rozgrywkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *