WAZDAN zaskoczył wszystkich na SIGMA 2017

Na premierze SiGMA 2017, jednego z największych europejskich wydarzeń iGaming w tym roku, firma Wazdan zorganizowała spektakularny flash mob wraz z Filharmonią Maltańską.

Orkiestra zwróciła uwagę swoją kulturą maltańską dla Miasta Kultury Valletta 2018 na twórczość firmy Wazdan jako głównego producenta gier z produktami obejmującymi automaty do gier, gry stołowe i wideo pokera, a także na uruchomienie pierwszej na świecie istniejącej w czasie rzeczywistym „kontroli poziomu zmienności” w swoich grach.

Profesjonalni tancerze ubrani w tradycyjne kostiumy maltańskie pomogli sprawić, aby impreza stała się jeszcze bardziej zabawna dla tłumów ludzi z igamingu, firm branżowych, przedstawicieli rządu, organów regulacyjnych i stowarzyszonych oraz mediów i prasy obecnych na tym wydarzeniu.

Wazdan ma obecnie wyprodukowane ponad 100 gier w HTML5, posiadając w nich pełne innowacyjnych funkcji branżowych, gier licencjonowanych na Malcie, w Curacao, a wkrótce także w Wielkiej Brytanii.

Ponad 60 osób zaangażowało się w flash mob Wazdan w rytm maltańskiego kompozytora Charlesa Camilleriego „Malta Suite Waltz”, zapraszając tłum do przyłączenia się do tańca i szerszego ruchu w kierunku Europejskiego Miasta Kultury 2018 na Malcie. Choreografią i produkcją tego niecodziennego spektaklu podjął się Marcus Ward z Ogilvy Malta.

Wazdan był obecny na stoisku na B138, prezentującym gry, które budują prawdziwy ruch, wyświetlając funkcje, które obejmują pierwszą na świecie w czasie rzeczywistym „kontrolę poziomu zmienności” w grze i szukają możliwości współpracy z operatorami, którzy chcą ulepszyć swoją ofertę treści. Popularne portfolio Wazdan obejmuje tytuły takie jak „Magic Target Deluxe”, „Valhalla i Wild Guns”. Delegaci mogli zobaczyć między innymi dema nadchodzących tytułów „Los Muertos”, „Rytuał Majów” i „Kapitana Flynt”.

Odwiedzający stoisko B138 mogli wygrać jedną z trzech wspaniałych butelek przed oficjalnym wydaniem, najbardziej ekskluzywnej słodowej maltańskiej whisky Penderyn, dojrzewającej w beczkach po maltańsku, demonstrując duży zakres umiejętności rzemieślników na Malcie.

Jeremy Fall, dyrektor ds. Marketingu w Wazdan powiedział:

„David Mann, nasz kierownik sprzedaży obiecał niespodziankę dla wszystkich delegatów na SiGMA, jesteśmy zachwyceni odpowiedzią na nasz flash mob i mamy nadzieję, że pomoże to uzyskać lepszy rozgłos dla V18 na całym świecie. Delegaci mogą wpaść na nasze stoisko i mieć szansę na wygranie jednej z trzech wspaniałych butelek whisky z limitowanej edycji. To wyjątkowa whisky „maltańska” i bardzo ekskluzywna. Czekamy z niecierpliwością na odwiedzających nasze stoisko B138 oraz pokazując nasze gry i wyjaśniając, co mogą dostarczyć operatorom. „

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *