Axes mianuje byłego prezesa Novomatic

Ostatnia aktualizacja: 8 stycznia 2023

Platforma zarządzania informacjami w chmurze AXES.ai ogłosiła w czwartek mianowanie byłego dyrektora Novomatic Romana Czubaka na stanowisko Global Chief Technology Officer (CTO) w celu nadzorowania rozwoju produktu.

Earle G. Hall, prezes i dyrektor generalny AXES.ai, powiedział:

„AXES szybko się rozwija i wymaga ustrukturyzowanego i opartego na procesach podejścia do rozwoju oprogramowania, chmury i IoT. Roman jest doświadczonym liderem, który doskonale rozumie, jakie systemy Powinien być. Jego wiedza fachowa ustrukturyzuje i skoncentruje nasz szybko rozwijający się zespół, aby utrzymać wysoką produktywność, podczas gdy my pozyskamy więcej produktów. To tak ekscytujące, że Roman dołączył do AXES w tak kluczowym momencie, a cały zespół jest zachwycony, mogąc go powitać” .

Roman Czubak

Roman Czubak ma głębokie i bogate doświadczenie w systemach gier i całej branży gier” – zauważyła firma AXES. Jego ponad dwudziestoletnia współpraca z Novomatic obejmuje funkcję kierownika działu Oktawiana. Pełnił również funkcję prezesa Międzynarodowego Stowarzyszenia Standardów Gier podczas swojej długiej kariery.

Nicolas Tremblay, CIO w AXES.ai, powiedział:

„Jako dyrektor ds. innowacji, Roman dołączył do nas bardzo ekscytująco, a czas nie może być lepszy. Szybki rozwój naszych fintechów, mediów, business intelligence i innych linii produktów wymaga od nas uporządkowania naszego cyklu rozwoju i oddzielenia innowacji od produkcji. Współpraca z Romanem i korzystanie z jego doświadczenia i wiedzy będzie prawdziwą przyjemnością.”

O swojej nominacji Roman Czubak stwierdził:

„AXES na nowo zdefiniował wrażenia z gier od podstaw. Oparta na chmurze, niewielka lokalna powierzchnia jest najbezpieczniejszym i najtańszym rozwiązaniem na rynku lądowym. Filozofia skoncentrowana na sklepie z aplikacjami w AXES jest dość odświeżająca, ponieważ operatorzy płacą tylko za to, czego potrzebują i używają, zamiast wydawać skandaliczne kwoty na monolityczny system. Jestem bardzo podekscytowany dołączeniem do tego przyszłościowego, wizjonerskiego zespołu, który ma misja fundamentalnej przemiany naszego przemysłu”.

Od Redakcji: Przypomnijmy czytelnikom, że firma w której obecnie Roman Czubak przejął zaszczytną pozycję, sprzedała Totalizatorowi Sportowemu program do zarządzania siecią automatów w ich salonach gier. Jak to wygląda w praktyce oraz jakie są roszczenia finansowe obu stron, wiedzą tylko nieliczni.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL