Felipe Ludeña dołącza do NOVOMATIC

NOVOMATIC powiększa swój personel wprowadzając do swoich szeregów Felipe Ludeñą, znanego eksperta w branży międzynarodowego biznesu zakładów sportowych.

We wrześniu 2018 r. Felipe Ludeña opuścił swoją mocną pozycję i stanowisko u międzynarodowego dostawcy zakładów bukmacherskich – Codere Group, aby dołączyć do NOVOMATIC. W Codere Pan Ludeñ prowadził „Hiszpański Online Business Unit” od 2011 roku. Piastując tą odpowiedzialną funkcję koordynował także międzynarodową ekspansję zakładów sportowych w Meksyku, Kolumbii, Panamie i innych krajach. Ten wyśmienity ekspert od hazardu internetowego skupi się teraz na międzynarodowej ekspansji działalności zakładów sportowych NOVOMATIC.

Felipe Ludeña jest podekscytowany nowym wyzwaniem:

„Pionierski duch NOVOMATIC zawsze mnie fascynował. Oczywiście szczególnie ekscytującym zadaniem jest rozwijanie międzynarodowego biznesu zakładów sportowych dla jednej z największych na świecie grupy z zakresu technologii gier. „

NOVOMATIC realizuje strategię ekspansji międzynarodowej w sektorze zakładów bukmacherskich, planuje dalszy rozwój swojej silnej pozycji w Europie. Jednocześnie po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych pojawią się działania w tym segmencie biznesowym.

„Aby to zrobić, potrzebujemy ekspertów o doskonałych umiejętnościach zarządzania. Z Felipe Ludeñą będziemy starali się odgrywać ważną rolę w kształtowaniu rynku zakładów sportowych „
– powiedział prezes NOVOMATIC, Harald Neumann, zadowolony z nowego członka rodziny NOVOMATIC.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.