Fonbet współpracuje z Realem Madryt

Rosyjski bukmacher Fonbet wzmocnił swoją sieć partnerów po podpisaniu „królewskiej” umowy z Realem Madryt, która będzie obowiązywać do końca sezonu 2022/23.

W wyniku sponsoringu Fonbet zostanie oficjalnym partnerem bukmacherskim Realu Madryt w całej Rosji i całym regionie WNP, w tym na Białorusi i Kazachstanie.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością zostania oficjalnym partnerem Realu Madryt w Rosji i WNP”

– powiedział Alexander Paramonov, dyrektor generalny Fonbet. „Real Madryt to jeden z najbardziej utytułowanych i znanych na świecie klubów piłkarskich. Ma bogatą historię i solidną reputację.

„Real Madryt chce wygrać każdy mecz i dać przykład uczciwej gry i pięknej piłki nożnej. Fonbet jest wiodącą firmą na rynku zakładów wzajemnych WNP i stara się być najlepsza w tym, co robi. Wierzę, że nasza współpraca z Realem Madryt będzie produktywna i korzystna dla wszystkich ”.

Fonbet potwierdził, że jego sponsoring będzie obejmował szereg „wyjątkowych promocji” dla swoich klientów, a operator obiecuje ekskluzywne losowania nagród, premie, zwiększone szanse, „rozszerzoną linię akcji w grach Royal Club”, a także wydarzenia w mediach społecznościowych.

Alina Yakirevich, dyrektor ds. Marketingu Fonbet, dodała:

„Real Madryt to znacznie więcej niż klub piłkarski – to najlepsza marka. Ich koszulki są sprzedawane na całym świecie, klub prowadzi własne restauracje i sklepy oraz bierze udział w projektach społecznych i charytatywnych. Planujemy aktywnie działać nie tylko w Rosji, ale także w regionach WNP, w których znajduje się Fonbet – na Białorusi i Kazachstanie. Naszym celem partnerstwa z Realem Madryt jest stworzenie wyjątkowego doświadczenia piłkarskiego dla kibiców klubu i fanów piłki nożnej na całym świecie ”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *