Greentube rośnie w Holandii i Belgii

Greentube, oddział Novomatic Digital Gaming and Entertainment, udostępnił swój obszerny katalog gier na żywo na regulowanych rynkach holenderskim i belgijskim za pośrednictwem Carousel.be i 711.nl.

Klienci Carousel w obu krajach mogą teraz cieszyć się tytułami z obszernego portfolio Greentube, w tym z wielu najlepszych klasyków, takich jak Random Runner, Simply Wild i Grand Slam Casino.

Udana integracja zwiększa bogactwo transakcji zawartych przez dostawcę w wyniku regulacji rynku holenderskiego w zeszłym roku.

Greentube może oferować swoje gry poprzez holenderskie i belgijskie licencje dostawców, które obejmują wszystkie wymagane certyfikaty gier. Carousel posiada certyfikat holenderskiego regulatora gier De Kansspelautoriteit (KSA) i belgijskiej Komisji ds. Gier.

Andy Duschek, menedżer ds. sprzedaży i kluczowych klientów w Holandii w Greentube, powiedział:

„W ciągu niespełna roku od otwarcia rynku regulowanego zauważyliśmy, że nasze gry przyniosły bardzo dobre wyniki na rynku holenderskim i naszym celem jest teraz zbudowanie tego doskonałego początku. Carousel jest zaufanym operatorem zarówno w Holandii, jak i Belgii, a ta umowa umożliwia nam zwiększenie naszej obecności na obu rynkach, zapewniając graczom wysokiej jakości wrażenia z gier, które odpowiadają lokalnym preferencjom bazy klientów”.

Gilles De Backer, COO w Carousel, powiedział:

„Zawsze dążymy do zapewnienia naszym graczom bezpiecznego i rozrywkowego środowiska online, które dostarcza treści szerokiemu gronu graczy. Równowaga klasycznych i innowacyjnych tytułów oferowanych przez Greentube idealnie pasuje do potrzeb graczy zarówno w Holandii, jak i Belgii i postrzegamy tę umowę jako początek partnerstwa, które będzie nadal kwitnąć”.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.