Guru telewizji stracił 100 mln USD przez hazard

Ze świata
Bartosz 19/02/2016

Ostatnia aktualizacja: 19 lutego 2016

David Milch był uważany za jednego z największych twórców telewizyjnych. Właśnie okazało się, że przez hazard stracił wszystko.

Twórca pokazywanych także w Polsce seriali „NYPD Blue” i „Deadwood”, czterokrotny zdobywca nagrody Emmy, były profesor Uniwersytetu Yale, miał niegdyś majątek szacowany na ponad 100 mln USD. Obecnie okazuje się, że przez uzależnienie od hazardu Milch jest bankrutem z 17 mln USD długu, poinformował The Hollywood Reporter.

Sprawa wyszła na jaw przy okazji sprawy sądowej, jaką wytoczyła żona Milcha firmie NKSFB zarządzającej majątkiem jej i męża. Kobieta twierdzi, że pomimo bardzo częstych kontaktów firma nie informowała jej o hazardzie męża, była natomiast zapewniana o dobrym stanie finansów. Ostatecznie dowiedziała się jednak, że ma wraz z mężem miliony dolarów długu. Zmusiło to ją i męża do wyprzedaży majątku, m.in. jednego z dwóch posiadanych domów, biżuterii, dzieł sztuki, a nawet sprzętu AGD. Z powodu swojej obecnie sytuacji David Milch ma ograniczenie wydatków do 40 USD tygodniowo.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL