Jak zagrać w Lotto przez internet?

Loterie
Bartosz 01/09/2014

Ostatnia aktualizacja: 22 stycznia 2024

Totalizator Sportowy ma blisko 13,5 tysiąca punktów sprzedaży. Jednak jeśli nie będzie się nam chciało pójść do stacjonarnego punktu, granie bez wychodzenia z domu jest bardzo trudne i nie do końca zgodne z prawem.

Totalizator Sportowy, ze względu na przepisy ustawy hazardowej, ani nie udostępnia swoich usług, ani nie podpisuje żadnych umów pozwalających na świadczenie takich usług.
– W minionych latach wiele razy informowaliśmy naszych graczy i media, że nie ma mowy o takiej współpracy (odpowiedni komunikat od kilku lat widnieje na stronie lotto.pl). Jeśli któraś z tych firm informuje, że z nami współpracuje, wprowadza klientów w błąd – mówi Jarosław Tomaszewski z biura PR Totalizatora.
Generalnie granie w totka przez internet jest oficjalnie niemożliwe. Jednak jak zwykle w przypadku niszy rynkowej znalazły się firmy, które próbują obejść przepisy pozwalając na wzięcie udziału w grze przez sieć.
Pierwszym sposobem jest „pośrednictwo”. Jak to działa? Gracz wchodzi na stronę i prosi o kupienie jednego lub kilku zakładów Totalizatora. W odpowiedzi dostaje informacje o obstawionych numerach i (czasami) skan zakupionego zakładu. Po ewentualnej wygranej, zwycięzca dostaje pieniądze i jeśli sobie tego życzy, zwycięski kupon. Gracz płaci określoną z góry prowizję za jego zakup, przez co koszt zakładu wzrasta.
Serwisy tłumaczą, że mają rację bytu, ponieważ kupony Lotto są na okaziciela. To znaczy, że kupić je może każdy i przekazać dowolnej osobie. Zatem wystarczy zaufać właścicielom serwisu i już możemy spokojnie grać.
Czytaj całość na: wyborcza.biz

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL