Kolejne uniewinnienia dla Futury

futura

Redakcja E-PLAY weszła w posiadanie kolejnych dwóch wyroków dotyczących Futury i przedstawiciela Yumicra Games w Polsce, Pana Marcina Palucha. Oba są uniewinniające z zarzutów Art. 107 par 1 k.k.s.

Udowadnianie, że nie jest się wielbłądem to już w Polsce niestety smutna rzeczywistość. Za każdym razem gdy automaty Futura są zatrzymywane dzieje się podobnie. Automaty są zatrzymywane w magazynie Służy Celnej i zostaje wszczęte postępowanie, które gromadzi dowody i przesłuchuje świadków. Następnie sprawa jest kierowana do sądu a ten wydaje ostateczny wyrok (najczęściej w drugiej instancji, bo celnicy nie odpuszczają i zakładają sprzeciw wyrokowi pierwszej instancji).

Ostateczny wyrok zawsze jest uniewinniający od zarzutów. Bo inaczej być nie może. Futura jako automat jest urządzeniem ZRĘCZNOŚCIOWYM, na co ma stosowne certyfikaty i a ekspertów, włączając w to najważniejszy z instytutów badawczych, GLI.

Jak długo przyjdzie właścicielom Futury i ich przedstawicielom udowadniać, że nie jest to automat hazardowy, tego nie wiemy. Ale wiemy na pewno, że będziemy informować drogich czytelników o każdym z wyroków, który potwierdza fakt legalnego działania w Polsce urządzeń typu Futura..

Prezentujemy niniejszym kolejne dwa wyroki uniewinniające.

Futura 107 kks uniewinnienie _ MP_SR Wadowice_II_K_673_19.z uzasadnieniem

Futura 107kks uniweinnienie_MP_ Sąd Okręgowy Krakow IV_KA_2301_21 prawomocne z uzasadnieniem

O Autorze

15 odpowiedzi do “Kolejne uniewinnienia dla Futury

 1. Ja mam w ręce wyroki prawomocnie uniewinniające z Sądu Okręgowego Poznań ( dwa wyroki) , Sądu Okręgowego Kraków ( 2 wyroki), Sądu Okręgowego Wrocław ( dwa wyroki), Sądu Okręgowego Bydgoszcz, Sądu Okręgowego Kielce, Sądu Okręgowego Gdańsk, Sądu Okręgowego Lublin
  oraz niezliczoną ilość wyroków z rejonów.
  Sporo Sądów Okręgowych zachowuje się normalnie i się nie boi.

  Do Prok: najlepiej pisać, o tym o czym się wie a nie słyszało… Przed SR Zambrów były dwie sprawy i w obu zapadły wyroki uniewinniające.

  1. Jeżeli chodzi o zambrow to nie wiesz co napisałeś . Poszły skazania i idą jedno po drugim . Łącznie z rokiem do odsiadki na sztywno, przestań pisać głupoty tylko pisz prawdę. A co do innych województw to super że tak jest. Choć mało wiarygodny jesteś skoro w zambrowie widzisz uniewinnienia, może pierwszej instancji ale po SN walą do odsiadki .

   1. Do Prok: widzisz, Prok, właśnie wiem dokładnie co piszę. Mam w ręce dwa wyroki uniewinniające z Zambrowa. A wiecej spraw tam nie było.
    Zmień źródło bo kiedyś pisałeś o faktach a teraz propagandę celnikom załatwiasz.
    Może Redaktor wrzuci te wyroki z Zambrowa i będzie jasne.

    1. Chyba nie doczytałeś tego co napisałem . Może i były z Zambrowa ale po SN Łomża zmieniła je i są skazujące i nie robię tu nikomu pijaru tym bardziej celnikom. Napisałem tylko prawdę jak jest. W innych częściach kraju może tak może nie . W Poznaniu to akurat wiem że uniewinnie padło bo celnicy źle zrobili eksperyment . Były publikowane na portalu wyroki i był nawet jeden uniewinniający na art.10 a nie że wszystko jest Ok z automatem . Sąd wyraźnie wskazał że program był zrobiony pod orzecznictwo które później się zmieniło a to że się zmieniło to w tamtym czasie jakby nie obowiazywało i poszło uniewinnienie. Teraz po już nowym znaczeniu elementu losowego nie jest Ok i tak należy rozumieć co sąd napisał ale to trzeba przeczytać uzasadnienie a nie tylko nagłówek . Ja naprawdę kibicuje F…… i tak jak wcześniej napisałem z tymi dokumentami nie powinno być żadnego skazania jakby sądy szły z literą prawa. Ale obudź się i nie śnij tylko patrz w rzeczywistość i czytaj uzasadnienia a nie nagłówki

 2. Uzasadnienie do wyroku z SR Wadowice bardzo dobre i rzeczowe. Cała prawda.
  Sąd Okręgowy Kraków rozjechał apelację celników jak przedszkolaków.

 3. Nie będzie żadnego komentarza. Ja jak oni się pojawili to słyszałem, że za tym stoją stare słuzby wojskowe. Widać teraz , że coś w tym jest bo żaden system nie wygrał jeszcze w sądzie. Muszą być bardzo mocni gdzie trzeba. A prezes szczególnie.

  1. Nie słyszałeś że w Wrocławiu połączonych kilkanaście spraw było i uniewinnili wszystkich. Był nawet komentarz w sprawie zatrzymania ludzi w Legnicy . Pare dni wcześniej zapadł wyrok i uniewinnili jak future. Tez stare służby za tym stoją 😂😂😂. Nie tylko future uniewinniają. Finder, produkt na którym grali ci z Legnicy tez uniewinniają. Rozumiem że jak jest uniewinnienie to stoją za tym stare służby? Nie przyszło ci do głowy że po prostu sąd orzekł zgodnie z literą prawa ?

   1. Nie chcę źle wróżyć ale chyba tylko Kraków i Wrocław uniewinnia. Łomża, Zambrów i te okoliczne wioski walą wyroki do odsiadki za future i kary grzywny po kilkaset tysięcy. W tamtych rejonach jacyś głupi ci sędziowie, prawilny wschód Białorusi.
    Wiem to z drugiej ręki ale raczej to prawda, że do odsiadki dali. Muszą coś z tym zrobić, nie może być tak że w jednym końcu polski jest coś legalne a w innej części już nie. Prawo i ustawę mamy jedną

 4. Jestem zbudowany tym jak potrafią się ( jeszcze ) zachować niektórzy sędziowie.
  Dobrze, że sie nie boją i jak ktoś ma racją i jest w prawie to orzekają zgodnie z prawem a nie patrzą na źle pojęty interes państwa.
  Tak to właśnie powinno działać. Zrobili sobie automat zgodnie z obowiązującym porządkiem prawnym to jest legalny… a ,że nie po myśli „państwu” trudno, niech sobie państwo zmieni prawo a nie ścig bezsensownie niewinnych ludzi.

  Świetnie to jest ujęte w uzasadnieniach. Gratulacje dla f.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.