Portal X wchodzi w bukmacherkę?

Inwestycje i umowy Polecane USA
Wiktor Czerwiński 28/01/2024

Ostatnia aktualizacja: 2 lutego 2024

Portal X planuje zintegrować statystyki a być może i kursy przy największym sportowym wydarzeniu w USA, czyli corocznym finale Superbowl, który odbędzie się 11 lutego. Wszystko to w partnerstwie z BetMGM, czyli spółką joint venture pomiędzy MGM Resorts a firmą Entain.

Według informacji z Fortune z 26 stycznia BetMGM i platforma mediów społecznościowych X, wcześniej znana jako Twitter, a obecnie należąca do Elona Muska, mogą zjednoczyć się w wyjątkowej umowie dotyczącej zakładów.

Jak wynika z raportu Fortune, X Elona Muska ma ulepszyć doświadczenia związane z zakładami sportowymi, wyświetlając statystyki dotyczące hazardu na dawnej platformie Twitter za pośrednictwem BetMGM.

Szczegóły umowy pozostają nieujawnione, przewiduje się, że X nie tylko zaprezentuje informacje dotyczące zakładów, ale także udostępni bezpośrednie linki do platformy hazardowej BetMGM, płynnie integrując zakłady z mediami społecznościowymi.

Biorąc pod uwagę, że BetMGM ma również prawa do transmisji strumieniowej (streamingu) niektórych gier sportowych w swojej aplikacji bukmacherskiej, może istnieć możliwość zobaczenia w jej aplikacji dostosowanego kanału X. Należy jednak pamiętać, że są to wyłącznie spekulacje.

Super Bowl LVIII, nadchodzący mecz o mistrzostwo futbolu amerykańskiego, już za niecałe dwa tygodnie.
Oczekuje się, że przyciągnie rekordową liczbę 50,4 miliona dorosłych w USA obstawiających ten mecz.

Więcej o BetMGM

BetMGM jest spółką joint venture, pomiędzy MGM Resorts International i brytyjską firmę Entain. W czerwcu 2024 r. BetMGM będzie obchodzić sześć lat, a marka BetMGM należy do tej samej sieci, co jej siostrzane marki: Party Casino, Borgata Online i Party Poker. Obecnie BetMGM jest trzecim co do wielkości operatorem zakładów sportowych online w USA, zaraz za FanDuel i DraftKings, z ok. 18% udziałem w rynku.

W sierpniu zeszłego roku okazało się, że MGM uruchamia BetMGM w Wielkiej Brytanii bez Entain. Zamiast tego MGM zdecydowało się na technologię LeoVegas. LeoVegas zostało przejęte przez MGM Resorts w 2022 roku za 607 milionów dolarów.

Kilka dni temu w amerykańskich mediach gruchnęła wiadomość o tym, iż MGM Grand, zarządzany przez MGM Resorts International zapłaci ponad 6,5 mln za współpracę z lokalnym „Bookie”, a jego byłemu prezesowi Scott`owi Sibelli grozi kara więzienia.

BetMGM posiada 310,2 tysiąca obserwujących na platformie X.

Portal E-play.pl po ponad 20 latach istnienia także posiada już (od wczoraj) konto na portalu X. Zapraszamy do obserwowania tutaj.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL