Pragmatic Play wyrusza w poszukiwaniu zwycięstwa w Pirate Gold Deluxe

Pragmatic Play, wiodący dostawca treści dla branży gier, dodał kolejny hit do swojej luksusowej oferty dzięki Pirate Gold Deluxe. W tej grze 4 × 5, 40 linii wygrywających, powraca przerażająca załoga piratów Pragmatic Play, którzy przemierzają morza w poszukiwaniu łupów w tym innowacyjnym tytule w stylu „trzymaj i wygraj”.

Gracze będą szukać worków ze skarbami na bębnach, które będą działać jako symbole pieniędzy. Jeśli osiem lub więcej wyląduje na bębnach, aktywowany jest bonus ponownego zakręcenia.

Podczas funkcji bonusowej wszystkie poprzednie symbole pieniędzy pozostaną na bębnach, podczas gdy reanimacje wypełniają pozostałe miejsca. Gracze otrzymują trzy powtórki, a licznik resetuje się w przypadku udanego spinu.

Każda torba ze skarbami, która wyląduje w trybie odpowiedzi, będzie miała wartość pieniężną, ponowne wyzwolenie lub mnożnik, co może prowadzić do ogromnych wygranych. Jeśli gracz wyląduje w torbie na wszystkich 20 pozycjach bębna, wygra Grand Jackpot do 1000-krotności swojego zakładu.

Pirate Gold Deluxe dołącza do innych ulubionych gier Pragmatic Play, takich jak Aztec Gems i Great Rhino w ofercie dostawcy „Deluxe”, wraz z rosnącą gamą automatów do gry, w tym najpopularniejszym Wolf Gold.

Lena Yasir, wiceprezes w Pragmatic Play, powiedziała:

„Pirate Gold Deluxe zaprasza graczy z powrotem na pełne morze, aby dołączyli do naszej serdecznej załogi w poszukiwaniu skarbów. Dzięki wypełnionej zabawą rundzie bonusowej typu „trzymaj i wygrywaj” każdy obrót może zamienić się w lukratywną wygraną. Wciąż dodajemy nowe i innowacyjne gry do naszego portfolio, a także udoskonalamy obecne klasyki. Nasze podejście do tworzenia gier nadal przynosi owoce i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak Pirate Gold Deluxe jest odbierane przez naszych fanów ”.

Pragmatic Play obecnie produkuje do pięciu nowych tytułów automatów miesięcznie, a także dostarcza gry kasynowe na żywo i bingo w ramach swojego portfolio wielu produktów, dostępnych za pośrednictwem jednego interfejsu API.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *