Punkty wydajności – nowe zakłady w GO+bet. Na czym to polega?

Bukmacherzy Promocje
Iwo 22/09/2022

Ostatnia aktualizacja: 2 stycznia 2023

Bukmacherzy prześcigają się w oferowaniu coraz ciekawszych zakładów swoim klientom. W GO+bet pojawiła się ciekawa propozycja, która stanowi realne powiększenie oferty. To punkty wydajności. Na czym polegają i jak je obstawić?

Nietypowe zakłady coraz częściej w ofercie

Zakład na gola strzelonego kolanem, podbicie dziesięć razy piłką czy pomylenie kartek przez sędziego? Bukmacherzy co chwilę tworzą nowe zakłady, by zainteresować swoich graczy ofertą. Jest to jednak zazwyczaj bardziej zabieg marketingowy, niż rzeczywiste oferowanie ciekawych wydarzeń typerom.

W obecnych czasach oferty bukmacherów potrafią być naprawdę obszerne. Na najważniejsze mecze w sezonie pojawiają się setki różnych zdarzeń do typowania. GO+bet wyszedł jednak z nieco inną inicjatywą i są to PUNKTY WYDAJNOŚCI.

Jak liczone są punkty wydajności?

Dotychczas GO+bet wystawił ten rodzaj zakładu na zaledwie kilka spotkań, między innymi na najbliższy mecz reprezentacji Polski w piłkę nożną. Biało-czerwoni zmierzą się w Warszawie z Holandią w ramach rozgrywek Ligi Narodów. Dni meczowe kadry to momenty, gdy bukmacherzy przeżywają największe obłożenie. GO+bet wychodzi do swoich klientów z nową ofertą – punktów wydajności.

W tym przypadku mecz należy potraktować jako grę, w której zdobywa się konkretne punkty. Bukmacher bierze pod uwagę: wynik meczu, bramki, rożne i kartki pokazane przez sędziego. Każda z drużyn na przestrzeni całego spotkania zbiera punkty za wyżej wymienione aktywności. Tak wygląda punktacja:

• Wygrana = 25 pkt
• Remis = 10 pkt
• Gol = 15 pkt
• Czyste konto = 10 pkt
• Rzut rożny = 3 pkt
• Żółta kartka = -5 pkt
• Czerwona kartka = -15 pkt

Przykładowo: mecz Polska – Holandia kończy się wynikiem 2:1 dla gospodarzy, w rzutach rożnych było 3 – 3, z kolei Polacy zobaczyli cztery żółte kartki, a Holendrzy ani jednej. W tym wypadku Polska zdobędzie 25 pkt za wygraną, 30 pkt za zdobyte bramki, 9 pkt za rzuty rożne, ale straci 20 pkt za „żółtka”. Wynik kadry Michniewicza to 44 pkt, zaś Holandii 24 pkt.

GO+bet wystawia na obie drużyny linie, w trakcie pisania tego tekstu na Polskę linia wynosi 28, z kolei na Holandię 47. Można także obstawiać iloczyn rzutów rożnych obu drużyn, goli i rzutów rożnych, a także rzutów rożnych z dwóch połów. Opcji jest sporo i jest to z pewnością powiew świeżości na rynku.

O Autorze

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL