Starcasinò Sport sponsorem na koszulkach Juve Stabia

Sportowy Marketing
Wiktor Czerwiński 20/11/2023

Ostatnia aktualizacja: 20 listopada 2023

Starcasinò Sport, marka należąca do Betsson Group, została nowym głównym sponsorem koszulek włoskiej drużyny Serie C, SS Juve Stabia.

Juve Stabia stanie się czwartą drużyną sponsorowaną przez Starcasinò Sport we Włoszech, po nawiązaniu wcześniej współpracy z Napoli w Serie A, Palermo w Serie B i ACR Messina w Serie C.

Stabia jest obecnie liderem trzeciej ligi Włoch.

Dyrektor handlowy Grupy Betsson, Ronni Hartvig, powiedział: „Ta współpraca to kolejny przykład naszego szerokiego zaangażowania w sponsoring włoskiej piłki nożnej. Juve Stabia to nie tylko ważny i historyczny klub; wzmacnia także naszą obecność w regionie południowych Włoch. Odzwierciedla to zarówno nasze krótkoterminowe interesy komercyjne, jak i długoterminowe cele strategiczne jako Grupy. Należy zauważyć, że wielu z nas to zapaleni entuzjaści sportu. Biorąc pod uwagę ponad 100-letnie dziedzictwo Juve Stabii, podchodzimy do tego sponsoringu z troską wielka pokora, energia i ekscytacja.”

Prezes SS Juve Stabia, Andrea Langella, dodał: „Historyczne porozumienie, powód do dumy dla całej naszej organizacji. SS Juve Stabia kontynuuje proces wzmacniania swojego wizerunku, dążąc do osiągnięcia swojego prawdziwego celu, jakim jest bycie podmiotem międzynarodowym. To osiągnięte porozumienie jest wynikiem znacznego, ciągłego planowania i wysiłków. Będziemy pracować ramię w ramię, aby opracować alternatywne procesy komunikacji, tworząc nowe formaty, które pozwolą fanom lepiej zrozumieć naszych zawodników i nasz klub”.

W zeszłym miesiącu w powiązanych wiadomościach firma Betsson ogłosiła, że została nowym sponsorem tytularnym profesjonalnej drużyny koszykówki AEK BC, która obecnie nazywa się AEK Betsson BC.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL