Totalizator Sportowy poszukuje lokali na salony gier na automatach

Najczęściej czytane
Iwo 23/04/2019

Ostatnia aktualizacja: 23 kwietnia 2019

W związku z obowiązkiem realizowaniem postanowień ustawy hazardowej, nasz rodzimy monopolista Totalizator Sportowy poszukuje wciąż lokali z przeznaczeniem na uruchomienie salonów gier na automatach.

Poniżej podajemy trzy podstawowe etapy postępowania, według których potencjalny właściciel lokalu w którym będzie można prowadzić taką działalność, może ubiegać się o przedstawienie swojej oferty.

Etap I – Zgłoszenie lokalu

Jeżeli mają Państwo lokal, który chcecie wynająć z przeznaczeniem na prowadzenie Salonu Gier na Automatach, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego. Wypełniony formularz zgłoszeniowy automatycznie zostanie umieszczony w bazie danych adresowych i zostanie mu nadany numer, o czym zostaną Państwo poinformowani drogą elektroniczną na wskazany w formularzu adres e-mail. W przypadku kontaktu z Totalizatorem Sportowym w sprawie zgłoszonego lokalu prosimy o posługiwanie się numerem podanym w mailu zwrotnym.

Etap II – Analiza i weryfikacja zgłoszenia

Otrzymany przez spółkę formularz zgłoszeniowy zostanie przeanalizowany pod względem zgodności z założeniami rozwoju sieci Salonów Gier na Automatach.

Przedstawiciel Totalizatora Sportowego zweryfikuje wskazaną w formularzu lokalizację pod kątem możliwości uruchomienia Salonu Gier na Automatach. O podjętej decyzji zostaniecie Państwo powiadomieni e-mailem wysłanym na podany w formularzu adres elektroniczny.

Totalizator Sportowy jest zainteresowany wyłącznie wynajmem lokali z przeznaczeniem na salony gier na automatach.

Etap III – Współpraca

Jeżeli zgłoszony lokal po przeprowadzonej weryfikacji uzyska ostatecznie pozytywną ocenę spółka przedstawi oferentowi warunki współpracy oraz dalsze kroki postępowania, w tym informacje dotyczącą skompletowania i przekazania odpowiedniej dokumentacji.

Aby rozpocząć procedurę należy wypełnić formularz na stronie TS i przesłać go do weryfikacji. Załączamy link do formularza zgłoszeniowego oraz dalszych informacji o sposobie podjęcia współpracy.

 

 

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL