Zarabia grając na automatach

Christian Drummond, 40-letni mieszkaniec Brighton, zarabia rocznie ponad 60 tys. funtów (ponad 312 tys. złotych) grając w knajpach na automatach do gry – donosi dailymail.co.uk.


 Nie są to jednak zwykłe automaty hazardowe, które można zobaczyć w wielu miejscach w Polsce. Drummond zbija fortunę na automatach oferujących wygraną za poprawnie rozwiązany quiz. Jego zarobki wahają sie od 200 do 300 złotych za godzinę.

40-letni mieszkaniec Brighton odwiedził już ponad 10 tysięcy pubów w całej Wielkiej Brytanii. Z wygranych opłacił sobie studia i ślub. Ale nie przyszło mu to łatwo. Drummond jest prawdziwym geniuszem. Potrafi wymienić wszystkie postacie z powieści Dickensa, podać populację miast w Afryce i rozkład setów w każdym finale Wimbledonu.

Ale taki sposób zarabiania na życie także bywa nieprzyjemny. Drummond przyznaje, że kilkakrotnie wyproszono go z pubów. Podaje przykłady, gdy barmani wyłączali mu automaty, by zapobiec wygranej.

– Nie mogłem znaleźć pracy, nawet w charakterze barmana – przyznał Drummond. Podczas swojej pierwszej gry na automacie zarobił 20 funtów, ale potem poszło lepiej. – zdecydowałem, że granie będzie moim głównym źródłem dochodu – dodał.

Dailymail.co.uk

O Autorze

1 odpowiedź do “Zarabia grając na automatach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.