Diament Forbesa 2018 dla NOVOMATIC Technology Poland

Projektowanie innowacyjnych rozwiązań IT, praca z nowoczesnymi technologiami, ale przede wszystkim wyjątkowi pracownicy to sukces NOVOMATIC Technologies Poland.

Obchodząca w tym roku swoje 20 urodziny spółka NOVOMATIC Technologies Poland, stanowi zaplecze rozwojowo-badawcze dla austriackiego giganta z branży rozrywki – Grupy NOVOMATIC. I choć firma jest częścią globalnego koncernu, to pod względem technologicznym ma sporą swobodę w projektowaniu kompleksowych rozwiązań IT.

NOVOMATIC Technologies Poland jest najdłużej działającym i jednym z wiodących centrów R&D w koncernie. Dzięki wiedzy domenowej gromadzonej przez lata, w krakowskim centrum tworzone są rozwiązania end-to-end, które stały się core branży rozrywki na całym świecie.

Krakowskie centrum R&D zatrudnia specjalistów między innymi w obszarach projektowania i wytwarzania systemów rozproszonych, implementacji gier oraz dostarczania platform softwarowych dla terminali. Eksperci w NOVOMATIC Technologies Poland, czyli m.in. architekci, programiści, UX designerzy i testerzy, pracują na co dzień w metodykach zwinnych, wykorzystując nowoczesne technologie. Zespoły realizują oraz nadają ostateczny kształt tworzonym rozwiązaniom począwszy od projektowania, wytwarzania oprogramowania, testy, wdrożenia na rynek, aż po zapewnienie wsparcia technicznego dla wytworzonych produktów.

Co stanowi o sukcesie firmy? Przede wszystkim umiejętności i doświadczenie w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań IT, które wyznaczyły trendy techniczne w branży. Z kolei niekorporacyjna atmosfera, stabilność zatrudnienia oraz work-life balance – to zalety firmy, które najczęściej wymieniają sami pracownicy. To wyjątkowe połączenie pracy nad ciekawymi projektami, profesjonalizmu i zapewnianie pracownikom atrakcyjnego miejsca zatrudnienia, stanowi o mocnej pozycji firmy.

Żródło: Forbes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *