NOVOMATIC przygotowuje się do niezapomnianej imprezy Entertainment Arena Expo

Gry hazardowe
Iwo 02/09/2022

Zespół NOVOMATIC Romania intensywnie przygotowuje się do długo oczekiwanego lokalnego wydarzenia branży gier, które odbędzie się w dniach 6-8 września w Romexpo w Bukareszcie: Entertainment Arena Expo (EAE) 2022

Po dwuletniej przerwie dostawcy branżowi nie mogą się doczekać ponownego spotkania z partnerami i klientami na EAE. NOVOMATIC planuje sprawić, że tegoroczna edycja programu będzie niezapomniana: dzięki nowym miksom gier i portfolio nowych zwycięskich urządzeń technologicznych, takich jak oszałamiające nowe szafki DIAMOND X ™, a także inne nowości w szafkach.

„Naszym celem podczas tego wydarzenia jest poszerzanie portfolio produktowego, zwiększanie lojalności klientów oraz tworzenie ofert sprzedażowych odpowiadających aktualnym potrzebom branży, a wszystko to dostępne jest w dystyngowanej i niepowtarzalnej atmosferze na stoisku NOVOMATIC nr 202. Będzie to edycja specjalna ze specjalnymi gośćmi, atrakcyjnymi nagrodami do zdobycia podczas turnieju, który stał się już tradycją, a także wieloma innymi niespodziankami”

– mówi Valentin-Adrian Georgescu, dyrektor generalny NOVOMATIC Romania.

Na parkiecie NOVOMATIC zostanie zaprezentowana szeroka gama treści: NOVO LINE™ Interactive Concurve Edition 6 z wyborem 15 ekscytujących tytułów dla maszyn krzywych, w tym wiele funkcji, nagród bonusowych i dodatkowych darmowych gier. NOVO LINE™ Interactive X3 z gamą 40 tytułów, w tym 13 nowych wydań, a także miksy progresywne, takie jak NOVO LINE™ CASH CONNECTION™ Edition 3; Superia CASH CONNECTION™ Tom 1; IMPERA LINK™ Seria 1 i wiele innych.

Grupa NOVOMATIC AG jest jednym z największych międzynarodowych producentów i operatorów technologii gier i zatrudnia około 21 200 pracowników na całym świecie. Założona przez przedsiębiorcę profesora Johanna F. Grafa w 1980 roku, Grupa posiada oddziały w około 50 krajach i eksportuje zaawansowane technologicznie urządzenia i rozwiązania do gier elektronicznych do około 100 krajów. Grupa obsługuje około 212 000 terminali do gier i terminali do loterii wideo (VLT) w ramach ponad 2000 operacji związanych z grami, a także poprzez koncepcje wynajmu.

Poprzez liczne międzynarodowe spółki zależne, Grupa NOVOMATIC AG jest w pełni aktywna we wszystkich segmentach branży gier, oferując w ten sposób zdywersyfikowane portfolio produktów omnichannel swoim partnerom i klientom na całym świecie. Ta gama produktów obejmuje stacjonarne produkty i usługi w zakresie gier, systemy zarządzania i zarządzania gotówką, rozwiązania w zakresie gier online/mobilnych i społecznościowych, a także rozwiązania dotyczące zakładów sportowych wraz z szeregiem zaawansowanych produktów i usług pomocniczych.

O Autorze

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL