Dziś wieczorem w UK pojawi się 40 nowych milionerów

Jutrzejszej nocy losowanie Euromillions wygra 40 osób z Wielkiej Brytanii – ogłosił wczoraj organizator loterii, National Lottery. Na potrzeby akcji firma przygotowała 40 dodatkowych pul nagród – każda wynosi po milion funtów.

Wyjątkowe losowanie odbędzie się w ramach EuroMillions UK Millionaire Maker. Do tej pory gra gwarantowała, że po każdym losowaniu jedna osoba zgarnie milion funtów. Teraz, w ramach specjalnej akcji, liczba tych osób zwiększy się o 39, a więc w sumie 40 ludzi otrzyma milion funtów.

Poza 40 gwarantowanymi nagrodami, w Euromillions do zgarnięcia są 34 mln funtów. Jeśli ktoś prawidłowo wytypuje wszystkie liczby, w sumie grono milionerów w Wielkiej Brytanii powiększy się o 41 osób.

Mamy przygotowaną całą ciężarówkę pełną lodu i szampanów, aby świętować ze wszystkimi, którym się jutro poszczęści. Wzywamy wszystkich graczy Euromillions, aby jak najszybciej zakupili losy, bo taka szansa może się już nie powtórzyć – przekazał Andy Carter z National Lottery.

Aby wziąć udział w losowaniu, losy należy zakupić do dzisiaj do 19:30 włącznie. Można tego dokonać we wszystkich punktach sprzedaży w Wielkiej Brytanii z logiem National Lottery. Istnieje również możliwość zakupu biletów online za pośrednictwem oficjalnej strony organizatora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *