Fantastyczna SiGMA’19 rozpoczyna się już dziś

Od błyszczącej gali rozdania nagród po gwiazdy, hummery i helikoptery – SiGMA 2019 zapowiada się jako bardzo efektowne wydarzenie.

Na tegorocznej wystawie SiGMA na Malcie panuje już teraz gorączka i podekscytowanie. Wystawa ma być najbardziej efektownym wydarzeniem w kalendarzu iGaming, oferując występy gwiazd, transfery helikopterem VIP, pokaz modeli z prezentacją diamentów i wiele innych oraz oczekiwana gala Malta iGaming Awards.

Targi SiGMA’19 jeszcze bardziej zwiększają pozycję tego wydarzenia jako wiodącego europejskiego spotkania biznesowego dla sektora iGaming.

SiGMA Group gwarantuje wygodę w zakresie transportu na konferencję, a zwykła flota markowych autokarów dostarczy delegatów na pokaz z centrum St Julian’s, a także kilka bardziej ekskluzywnych opcji podróży – cztery limuzyny Hummer, dwa helikoptery, a nawet możliwość przelotu balonem!

Co więcej, do zdobycia jest Lamborghini z FreeBitcoin (wystawa na stoisku G5), więc jest szansa, że ​​jeden szczęśliwy delegat będzie podróżował w poważnym stylu w roku 2020 i później!

Glamour na tym też się nie kończy – FashionTV Gaming codziennie wystawia na wybiegu P9, a Lucky.io wita legendę futbolu Roberto Carlosa na swoim stoisku BR21.

Oczywiście będą także szanowani VIP-y z sektorów iGaming i Blockchain, w tym Calvin Ayre, John McAfee, Anthony Pompliano, Brock Pierce, Jesper Svensson i wielu innych.

Eman Pulis, założyciel i dyrektor generalny SiGMA Group, powiedział:

„Ta szósta edycja naszego programu iGaming pokaże ciągły sukces tego sektora i potwierdza naszą pozycję największej imprezy iGaming w europejskim kalendarzu. To, że nasi delegaci i wystawcy przybywają w dobrym stylu, jest wisienką na torcie i zapewni naszym azjatyckim gościom smak tego, czego można się spodziewać w Manili na SiGMA 2020 ”.

SiGMA’19 odbywać się będzie się w dniach 26-29 listopada w MFCC w Ta Qali na Malcie, rozpoczynając od Malta iGaming Awards w Hiltonie we wtorek 26 września. Na targach weźmie udział ponad 400 sponsorów i wystawców, 200 wiodących w branży prelegentów oraz rekordowa liczba 15 000 uczestników z ponad 80 krajów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *