Finał Ligi Europy: karne = zwrot!!!

Polski licencjonowany bukmacher firma LV BET przygotowała dla kibiców piłki nożnej niebywała atrakcję w postaci promocji dotyczącej finału rozgrywanego pomiędzy Olympique Marsylia a Atletico Madryt!

Zapowiada się niezwykle emocjonujące starcie pomiędzy tymi najlepszymi drużynami. Oferta serwowana przez LV BET zakłada postawienie zakładu na Zwycięzcę Ligi Europy i spokojne oczekiwanie na wynik! Jeśli dojdzie do serii rzutów karnych, a drużynie na którą postawiony został zakład nie uda się wygrać, otrzymuje się zwrot stawki postawionej na swojego faworyta! Maksymalny zwrot to 50 PLN.

Regulamin promocji T&C

1. Czas trwania promocji: 14.05.2018 8:00 CET – 16.05.2018 20:45 CET.
2. W promocji biorą udział gracze, którzy w trakcie trwania promocji postawili zakład na Zwycięzcę Ligi Europy, a ich zakład został przegrany.
3. Gracz, który spełnił warunki z punktu 2. regulaminu otrzyma bonus, jeżeli o wyniku meczu zadecyduje seria rzutów karnych, a drużyna wytypowana przez gracza przegra mecz.
4. Do promocji kwalifikują się tylko zakłady z rynku głównego: “Liga Europy 2017/2018 Zwycięzca”, selekcje tylko Olympique Marsylia lub Atletico Madryt. Selekcje 3-drogowe “Zwycięzca Meczu” nie będą upoważniały do udziału w promocji.
5. W przypadku spełnienia warunków promocji gracz otrzyma bonus w wysokości postawionej stawki (netto/ po odjęciu podatku), do kwoty maksymalnej 50 PLN.
6. Minimalna stawka pozwalająca wziąć udział w promocji to 10 PLN.
7. W promocji biorą udział zakłady postawione wyłącznie ze środków własnych.
8. Maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN.
9. Zwrot w formie bonusu zostanie przyznany na konto w dniu 17.05.2018, do godziny 17:00.
10. Na jednego użytkownika przypada tylko jeden bonus w promocji.
11. Bonus jest ważny 30 dni.
12. Przyznany bonus podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.75.
13. Wymagania dotyczące obrotu spełniają kupony, zagrane po kursie minimalnym 1.75 oraz zakłady combi, których łączny kurs to 1.75 lub wyższy.
14. Sporty wirtualne nie są zaliczane do obrotu bonusem.
15. Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
16. W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, LV BET zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika i konfiskaty pozostałych na nim środków.
17. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *