forBET dalej gra z Hutnikiem Warszawa

forBET

Hutnik Warszawa porozumiał się w sprawie dalszej współpracy z forBET, jedną z największych firm bukmacherskich w kraju. Umowa zostanie przedłużona na sezon 2020/2021.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy z klubem Hutnik Warszawa. Chcemy dalej włączać się w odbudowę silnej piłki nożnej w Warszawie – mówi Paweł Majewski, Dyrektor ds. Marketingu w forBET.

Sponsoringiem, podobnie jak wcześniej, zostanie objęta sekcja piłkarska klubu. Logotyp firmy bukmacherskiej forBET będzie dalej widoczny z przodu koszulek pierwszego zespołu. W ramach współpracy sponsor będzie miał również zagwarantowaną możliwość ekspozycji bannerów oraz innych nośników reklamowych w miejscu rozgrywania spotkań ligowych Hutnika. Podpisana umowa przewiduje także możliwość organizacji akcji marketingowych na stadionie oraz intensywne działania komunikacyjne na stronie internetowej oraz w kanałach social media należących do „Dumy Bielan”. Na czas współpracy forBET zyskał też prawa do wykorzystania wizerunku piłkarzy Hutnika w kampaniach reklamowych oraz marketingowych. Docelowo firma zaangażuje się także w inne aktywności klubu, jak chociażby zaplanowany na dzień 11 października br. Przeszkodowy Bieg Hutnika.

Firma zainteresowana jest także wspieraniem Akademii Piłkarskiej. W ramach szerszej współpracy chce zadośćuczynić klubowi straty wynikające ze wstrzymania przez burmistrza dzielnicy Bielany Grzegorza Pietruczuka umowy promocyjnej z Urzędem Dzielnicy Bielany. Środki te mają zostać przeznaczone na dofinansowanie treningów dzieci z najbiedniejszych rodzin.

Naszej współpracy nie należy odbierać jako działanie przeciwko komuś, a jako działanie na rzecz dalszego, intensywnego rozwoju „Dumy Bielan”. Hutnik to solidny partner, gwarantujący wzrost rozpoznawalności naszej marki w gronie bielańskich kibiców piłki nożnej – wyjaśnia przedstawiciel forBET.

Cieszymy się, że zyskaliśmy zaufanie tak dużego partnera. Dalsza współpraca z forBET daje nam możliwość rozwoju i patrzenia z nadzieją w przyszłość. Wierzę, że dalsze porozumienie obu stron będzie niezwykle korzystne zarówno dla firmy, jak i klubu w dłuższej perspektywie czasu – powiedział prezes Hutnika Warszawa, Maciej Purchała.

Tuż po spotkaniu w sprawie przedłużenia umowy, lokal klubowy oraz restaurację Hutnik odwiedził Petr Pacinek, Dyrektor Generalny forBET, który był zachwycony poziomem rozwoju klubu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *