Futura – automaty do gier z oficjalnym certyfikatem.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (670 głosów, średnia: 2,40 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Yumicra Games, czeski producent automatów do gier, jako pierwsza firma w Polsce otrzymała państwowy certyfikat potwierdzający legalność oferowanych produktów.

Jednostka oficjalnie reprezentująca stanowisko Ministerstwa Finansów, po dokonaniu wnikliwej analizy automatów Futura, stwierdziła brak elementu losowości w ich oprogramowaniu.

Oficjalna opinia jednostki akredytowanej przez Ministerstwo Finansów jest jednoznaczna i stanowi ostateczne potwierdzenie dotychczasowego stanowiska Yumicra Games. Automaty do gier z linii Futura są w pełni legalne – nie zawierają elementu losowości, w tym generatora liczb pseudolosowych, więc nie podlegają ustawie hazardowej obowiązującej na terenie Polski.

 

Certyfikat przyznany urządzeniom Futura to kolejna ekspertyza będąca dowodem na nielosowy charakter rozgrywki dostępnej w maszynach zaprojektowanych przez Yumicra Games. Decyzja o zrezygnowaniu z generatora liczb pseudolosowych (a także innych form losowości lub utrudnień dla użytkowników) okazała się przełomowa pozwoliła na nowo zdefiniować polski rynek automatów do gry. To ważny moment dla operatorów, graczy i wszystkich amatorów gier slotowych.

Przedstawiciele czeskiego producenta zgodnie podkreślają, że na sukces automatów Futura pracowali wszyscy, łącznie z polskimi przedstawicielami rynku angażującymi się w optymalizację projektu. Jeszcze w październiku tego roku ukaże się ostatnia część trylogii, będąca kolejnym niehazardowym rozwiązaniem w portfolio Yumicra Games.

Artykuł promocyjny

Otagowano jako

28 Komentarzy

 1. Qwerty Odpowiedz

  W tym wyroku mamy przedstawione bębnówki, które były losowe, więc gdzie kontekst do matematycznej rozgrywki? Jeżeli jest zastosowany algorytm matematyczny, bez randomów, to losowości nie ma. Należy odróżnić produkt Golden Horse od Futura. W przypadku GH losowości również nie ma, ale mamy orzecznictwo, pełna zgoda. Natomiast Futura nie ma losowości, jest matematycznà rozgrywką, bez randomów, każdy etap rozgrywki jest w pełni transparentny, można obliczać na każdej grze i na każdej ze stawek, co będzie, losowości nie ma, koniec tematu. 15% z win/bet to prowizja dla urządzającego konkurs-rozgrywkę, 25% jest dla organizatora konkursu z tych 15% z win/bet. Dziękuję i pozdrawiam.

 2. Qwerty Odpowiedz

  Człowieku ty to na serio piszesz? Organizator konkursu zawiera w win/bet 15% które chce zarobić, dlatego nie ma losowości, bo wszystko jest transparentne, a organizator ma pewne 15% jeżeli prawidłowo obliczysz rozgrywkę. Ludzie zajmijcie się czymś innym, jak nie rozumiecie najprostszych pojęć.

  1. Prok Odpowiedz

   nie znajomość wyniku gry należy uznać za losowość. Przeprowadzenie nawet skomplikowanych obliczeń matematycznych nie zwalnia gry z posiadania elementu losowego SN V KK 420/11. Lex 1212391. Opieraj się na faktach i tym co się dzieje a nie tym co chciałby ktoś. Wprowadzając swoje interpretacje tylko naraża się ludzi na kary. Wbij sobie ten wyrok w google to wyjdą sprawy UoGH i skazania wspierając się orzeczeniem SN. Ja pewne kwestie rozumiem jednakże mamy orzecznictwo jakie mamy i najlepiej zastosować się a nie ludziom z mózgu wodę robić i narażać na kary.

 3. prok Odpowiedz

  to są debile, gra nie zawiera elementu losowości, każda gra na świecie zawiera element losowosci, bez tego nie ma gra jaka ona by nie była. stwierdzeniem, że gra nie wyczerpuje zmamion przepisów ustawy o grach hazardowych jest wpływ na wynik gry(każdorazowej gry). tylko takie stwierdzenie stwierdza, iż dana gra nie jest hazardową grą. Futura, czy H..F..czy G..H…to dalej są automaty do hazardu, jedynym automatem ktory widziałem jes EUG…..i ta gra nie spelnia przeslanek UoGH, tylko że w to nie chcą grać.

  1. arno Odpowiedz

   niema takiej opcij kazdym automacie jest element losowosci były rozne quzomany firmy apollo games kioski inwystycyjne csani pozostałych nie pamietam terazsie pojawiły futry gdzie mozna obliczyc kolejne plansze według wzoru a-b*c tylko pomyscie biore 500zł stawka 10zł tj min 50 kręceń gra ultra hot (tam gdzie sciana x2 )tj wygrana 800zł obliczam 50 kracen niema nic nie gram bede na plusie to wrzucam niech tak robi kazdy to gdzie ich zysk czy kazdy musi z polakow robic nie do rozwojów

 4. Janowicz Odpowiedz

  Prosze podac maila przesle wam ta opinie futury. I sami zobaczycie jaki to dokument. Po pierwsze totalny papier do dup…. nic nie wnoszacy. Nic im nie wydali zabardzo boja sie Jarka. Prosze o mail to wam przesle stek klamstw.

 5. kontiki Odpowiedz

  Wszystko super, tylko nie ci ludzie. Poziom zaufania w skali od 1 do 10 = 1. Takie same oszusty jak niejaki Mateusz co go w Brukseli pogonili.

 6. Tencobroni Odpowiedz

  Drodzy czytelnicy opis jednostki badającej jest wiążąca tylko gdy badanie dotyczyło konkretnych urządzeń …..nie programu dot. art23 b badania i rejestracji …tylko Quiz to spełniał i ma pozytywne decyzje Dyrektoów Izb Celnoskarbowych oraz prawomocne przypominam prawomocne po apelacjach Izb Celnych wyroki uniewiniające.. ten artykuł to ściema a badana była aplikacja czyli software.

 7. Ja czek Odpowiedz

  Mam na imię Jacek.

  Jestem administratorem obiektu 8’aC!od – czyli tajnego laboratorium, w którym składują jaja poczwaraków. To nieważne. Ważne jest to, że przeprowadzają też badania audiencji i potencji wśród odbiorców komunikatów radio-internet-powietrze. Doskonale znają wasze przemyślenia, nim je wymyślicie. Powiadają tam, że jesteście upośledzeni intelektualnie, próbując w tak mierny/marny/niezdarny sposób szykanować kogokolwiek. Mówią też, że jesteście wymierającym gatunkiem. Podobno to prawda – tego minister nie musiał potwierdzać. Szkoda tylko, że mój dziadunio nie doczekał tych czasów. On zawsze powtarzał, że na każdy automat przypada 10 błaznów, dzierżących 10 długich wynalazków (co do błaznów się zgodzę, z tymi wynalazkami mam problem – toż to samo gunwo jest!). Pośmiałby się z was, karakany! Pośmiałby… Tęsknię. W każdym razie mam taki głęboki żal o to, że we właściwym momencie nie zorientowałem się, jak bardzo nierozsądnym jest wydawać na gwałt to, co się zarobi. A nie… Chwileczkę! To o WAS! Aaaa i pewnie dlatego takie podchody/zawody/wygody.

  Boli rów? Bywaj zdrów! – tak mawiał mój dziadunio

 8. bb Odpowiedz

  Dalej Marcin naciągasz idiotów? Opinia nie rozstrzyga charakteru losowego. Sąd Najwyższy wielokrotnie ujebał „twój” kradziony patent, więc brniesz dalej?

 9. Realista Odpowiedz

  Futura to oszuści. Zgodnie z nową Ustawą Tylko Minister Finansów może wydać decyzję/opinię o tym czy dane rozwiązanie podlega pod ustawę hazardową czy nie. Żadna zewnętrzna jednostka nie ma do tego uprawnień. Można oczywiście manipulować opinia publiczna i czytelnikami i pokazywać jakieś bzdurne badania lub pseudo certyfikaty tylko po to, aby złapać następnych naiwniaków, którzy docelowo dostaną po 100 tys od sztuki kary administracyjne za własną głupotę, za to ze uwierzyli w ten artykuł – stek kłamstw i manipulacji. Czyrajcie dokładnie ten artykuł; cytuje”Jednostka oficjalnie reprezentująca stanowisko Ministerstwa Finansów” pytam więc, kto wie jakie jest stanowisko MF i jak jakaś jednostka może reprezentować stanowisko MF, stek bzdur, kłamstw i manipulacji. Inny cytat „Certyfikat przyznany urządzeniom Futura to kolejna ekspertyza będąca dowodem na nielosowy charakter rozgrywki” to wkomcu certyfikat czy ekspertyza ? Żenada

 10. prok Odpowiedz

  Dokładnie tak, H..F.. cz G.H mają opinie jednostki akredytowanej przez MF i co z tego. Na tej samej zasadzie działa Futura
  także niech nie biją piany, bo piana jest bardzo rzadka
  tam sie wrzuca i od razu gra, można grać losowo a także nie losowo. celnicy przeprowadzają eksperyment wiadomo jak bo taką grę udostępnia urządzenie.
  szukanie ukladow konkurs matematyczny to juz wypowiedział sie SN.

 11. Paweł Odpowiedz

  Albo jesteś idiotą albo właśnie ty uprawiasz tania propagandę.
  Zanim coś napiszesz przygotuj się bo sie błaźnisz.
  Instytut elektrotechniki z pożaryskiego w warszawie nie ma akredytacji MF po aferze z Quizem.
  Pewnie ci to umknęło a po co sprawdzac.
  Pewnie tez nie wiesz, że jest aktualna lista jednostek akredytowanych.

  Jak nie masz nic do przekaania to siedź cicho i nie jęcz.

  1. Marek Odpowiedz

   Jak chcesz kogoś upominać sam najpierw sprawdź. Warszawa odzyskała akredytacje MF. możesz sprawdzić na stronie mf.gov. Aktualizacja na dzień 2018.09.26

    1. Marek Odpowiedz

     Jednak jesteś głupszy niż myślałem… A gdzie jełopie masz napisane że w dniu 2018.09.26 warszawa została wpisana na listę jednostek badających? Z kim ja rozmawiam, nawet nie chciało Ci się wejść na stronę MF i sprawdzić o czym piszę. Wolisz pieprzyć głupoty zasłyszane w artykułach sponsorowanych na eplay.
     Pozdrawiam

 12. Marek Odpowiedz

  Jak zwykle kiepska propaganda. Wprowadza się czytelnika w błąd, jako by futra miała dostać pozytywną opinię ministra finansów. Który ostatecznie stwierdza w drodze decyzji administracyjnej co jest hazardowe A co nie. Papiery z warszawskiego instytutu elektrotechnicznego posiadało już kilka urządzeń. Między innymi hot fun. I co? I nic zbierają wlepiaja kary.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *