Futura – automaty do gier z oficjalnym certyfikatem.

Yumicra Games, czeski producent automatów do gier, jako pierwsza firma w Polsce otrzymała państwowy certyfikat potwierdzający legalność oferowanych produktów.

Jednostka oficjalnie reprezentująca stanowisko Ministerstwa Finansów, po dokonaniu wnikliwej analizy automatów Futura, stwierdziła brak elementu losowości w ich oprogramowaniu.

Oficjalna opinia jednostki akredytowanej przez Ministerstwo Finansów jest jednoznaczna i stanowi ostateczne potwierdzenie dotychczasowego stanowiska Yumicra Games. Automaty do gier z linii Futura są w pełni legalne – nie zawierają elementu losowości, w tym generatora liczb pseudolosowych, więc nie podlegają ustawie hazardowej obowiązującej na terenie Polski.

 

Certyfikat przyznany urządzeniom Futura to kolejna ekspertyza będąca dowodem na nielosowy charakter rozgrywki dostępnej w maszynach zaprojektowanych przez Yumicra Games. Decyzja o zrezygnowaniu z generatora liczb pseudolosowych (a także innych form losowości lub utrudnień dla użytkowników) okazała się przełomowa pozwoliła na nowo zdefiniować polski rynek automatów do gry. To ważny moment dla operatorów, graczy i wszystkich amatorów gier slotowych.

Przedstawiciele czeskiego producenta zgodnie podkreślają, że na sukces automatów Futura pracowali wszyscy, łącznie z polskimi przedstawicielami rynku angażującymi się w optymalizację projektu. Jeszcze w październiku tego roku ukaże się ostatnia część trylogii, będąca kolejnym niehazardowym rozwiązaniem w portfolio Yumicra Games.

Artykuł promocyjny

 1. Patrzcie jaki to fenomen. MF wydając decyzję ma się opierać o badanie przeprowadzone przez wyznaczoną przez niego jednostkę akredytowaną.
  To dlaczego – ja się pytam – tą decyzję MF wydał bez jakichkolwiek badań?
  Dlaczego nie zwrócił się do którejkolwiek jednostki ze swojej listy jednostek akredytowanych?
  Sądzisz naprawdę, że skoro jedna jednostka z Polski i dwie zagraniczne napisały ze nie ma elementu losowości to inna napisałaby coś innego?
  To za poważne instytucje są żeby się nagiąć do potrzeb naszego MF. A jak nie ma elementu losowości to nie ma hazardu – i nie da się inaczej wyczytać w ustawie.
  Także MF wydaje decyzje aby tylko wydać. Decyzja do kosza pójdzie ale przecież chwilę obowiązywała i jest git.
  Taki kraj. Na świecie urządzenie jest niehazardowe a polski MF (który ma opinię swojej jednostki akredytowanej poświadczającej brak losowości ) wie lepiej…

  1. Tak samo zachwalaliście brak notyfikacji ustawy hazardowej za czasów Kapicy że wszystko jest legalne i co?
   Teraz przyszło płacić a firemki i operatorzy znikneli a my właścicele lokali i barów zostaliśmy ze sprawami w sądach i karami.

  1. www_totalizator_pl
   heheh
   nie widzisz że to ściema propagandy monopolisty??
   nie ma żadnej innej firmy i żadnej innej opinii jednostki MF niż ta co o niej głośno.
   a po zmianie rozporządzenia wiadomo, że już żadnej nigdy nie będzie.

 2. To, że została wydana opinia akredytowanej jednostki jest tylko informacją pomocniczą w podjęciu decyzji dla Ministerstwa Finansów czy dane urządzenie jest hazardowe czy nie. Także taka opinia sama, bez decyzji MFu, jest nic nie warta. Ludzie, czytajcie ustawę ze zrozumieniem a nie wybiórczo to co jest wygodne i pozytywne. Polecam również wejść na stronę MFu, gdzie jest pięknie opisane, że wszelkie urządzenia Futura mimo że nie mają generatora liczb, dalej są to gry losowe. Jest wytłumaczone na 10 stron w taki sposób, że nawet szympans to powinien zrozumieć. Ale spokojnie, każdemu prędzej czy później się dostanie za te futury. Pozdrawiam.

 3. Panie Prok, zrozumiałbym, gdyby jeszcze był Pan antagonistą totalnym. Niestety, mówienie, że Futura jest be, ale firma z Wawy jest super, stawia jednoznaczną tezę…

  1. Ja nie mowie że firma z Warszawy ok, ja napisałem, że też mają domumenty świerze. Ale co to ma za znaczenie, skoro i tak zabierają. Nie chodzi że futura be, każde rozwiązanie jest lepsze niż stawianie na przypał sypaka. Przez te sypaki to tylko kary podwyższą i na tym się skończy. Mi chodzi tylko o to co warte są opinie jednostki akredytowanej. Nic.

 4. posiadam futurę już kila miesięcy normalnie zarabia jest wszystko ok .opinie czytałem ze zrozumieniem , dostawiam następną maszynę a ta pisanina ludzi którzy nie mają pojęcia lub nie chcą zrozumieć to ich sprawa .

    1. ……ale nie powiem ci w którym, bo to styraszna tajemnica i nikt nie może wiedzieć, nawet klienci nie wiedzą, sam w nią wrzucam i tak zarabiam błahahahaha…….ludzie to są jednak idioci, jak się łapią na takie teksty „mam”

 5. Firma z Warszawy dostałą opinie i schowała do szuflady. Nie pokazała nikomu bo nie chce wcale wstawiać swojego programu. Nie chcą też na tym zarabiać a Prok wcale nie reklamuje… I tak, wszyscy , którzy wstawili futury wcale nie zarabiają…a w warszawie to już szczególnie nie… hehehe

 6. Witam kto z WARSZAWY dostał opinie i na jaki sprzęt bo Ludzie są zainteresowani Współpracą z W-wa i mają doś kiepskich warunków z fjut…ury która nie zarabia

 7. Panie Pawle, świeża opinia nie znaczy dobra opinia.
  Po pierwsze to czy urządzenie jest losowe czy nie, nie rozstrzyga o legalność tego urządzenia zgodnie z Ustawą Hazardową.
  Po drugie ci co wypisują że widzieli opinie i twierdzą że jest super, zapominają bądź celowo wprowadzają ludzi w błąd.
  Opinia nie rozstrzyga charakteru gry w myśl Ustawy hazardowej.

 8. Witam, ja też nie jestem z futury ani z niczego innego. Jestem za to na bieżąco i z zaciekawieniem śledzę to co się dzieje i co się pokazuje jako alternatywa do sypaka.

  Moim zdaniem albo Prok co pisze wyżej jest niedoinformowany albo z jakiejś konkurencji do futurowców.
  Widzisz, Prok, Futura właśnie tmy różni się od GH czy Visiona, że we futurze widzisz wszystkie plansze nawet przed pierwszym strzałem. Piszesz więc bzdury. Albo nie grałeś i powtarzasz zasłyszane idiotyzmy albo celowo wprowadzasz w błąd.

  Po drugie – Futura jako jedyne rozwiązanie ma aktualne i nowe badania z jednostki ministerialnej z 2018 roku. Wiem, że są rozwiązania co też mają ale futurowcy jako jedyni maja świeże, a to decydujące. Widziałem te badania i potwierdzają brak elementu losowości.

  Paweł

  1. nie jestem z konkurencji i nie wprowadzam ludzi w błąd, grałem i wiem co to jest. nawet przed pierwszym strzałem są widoczne plansze w G.H, mało tego jest pierwszy strzał niekomercyjny i co z tego. nie masz obligatoryjnego patrzenia w plansze jakie będą. wrzucasz ustawiasz stawkę i grasz tak jak to celnicy robią, chyba nie wiesz o czym piszesz albo coś ci nagadali a ty łyknąłeś jak młody indor kluchy. jest produkt, który widzisz jaki będzie nastepny układ i co z tego jak wpierdzielają w sądach wszystko. a co do tych badań Futury to pożal się Panie Boże, badania jak wszyscy, a co do najnowszych badań to też trochę mało poinformowany jesteś, bo z tego co wiadomo to na poczatku października jedna z firm Warszawskich dostała opinie, nie będę pisał kto nie płacą mi za reklamę. także wyjdzie jak zawsze wszyscy zostaną ukarani, czytajcie treści wyroków sądów ale ze zrozumieniem. każdy najpierw mądrzy się a później płacze i żali się, że ma kary itd… Także dalej ufajcie interpretacji prawa tworzonej przez twór wyobraźni fachowców od automatów.

  2. „Widzisz wszystkie plansze” ja bym chciał w ogóle zobaczyć gdzie kolwiek ten automat, ale niestety nigdzie ich nie ma, więc jak kur…. można zobaczyć jak nie można, frustracja!

 9. Ten konkurs to przedsięwzięcie komercyjne, dlatego jest zadane 15 win/bet. Wszystko można policzyć, nie ma nie wiadomych, wszystko jest transparentne i zależy od umiejętności obliczeniowych. Wzór jest prosty, żeby dobrze wyliczyć trzeba się trochę postarać.
  Nie ma elementu losowego naprawdę kolego. Nie znasz tego produktu, a wypowiadasz się tak jakbyś znał…

 10. W tym wyroku mamy przedstawione bębnówki, które były losowe, więc gdzie kontekst do matematycznej rozgrywki? Jeżeli jest zastosowany algorytm matematyczny, bez randomów, to losowości nie ma. Należy odróżnić produkt Golden Horse od Futura. W przypadku GH losowości również nie ma, ale mamy orzecznictwo, pełna zgoda. Natomiast Futura nie ma losowości, jest matematycznà rozgrywką, bez randomów, każdy etap rozgrywki jest w pełni transparentny, można obliczać na każdej grze i na każdej ze stawek, co będzie, losowości nie ma, koniec tematu. 15% z win/bet to prowizja dla urządzającego konkurs-rozgrywkę, 25% jest dla organizatora konkursu z tych 15% z win/bet. Dziękuję i pozdrawiam.

  1. chodzi o treść wyroku. proszę przeczytać z zrozumieniem, nawet przeprowadzenie skomplikowanych obliczeń matematycznych w krótkim czasie nie zwalnia, iż gra nie posiada elementu losowego. chodzi o treść.
   jezeli ktos z góry ustawia sobie z gry 15% to co to jest?, po drugie nie znajomosc wyniku gry. ja rozumiem,że uczestnicząc w teleturnieju też nie można na 100% przewidzieć wyniku, jednakże gra nie odbywa sie na urzadzeniu komputerowym, mechanicznym itd…
   zresztą czas pokaże jak spadną kary i zarzuty za udział w grupie 🙂
   pozdrawiam

   1. jak nie ma losowosci? to w takim razie wiem kiedy wygrać, a kiedy przegram, bo jestem w stanie przewidzieć każdy ruch?
    Znalazł tajemniczy sposób na wygraną [zobacz jak, zdjęcia]
    🙂

  2. Grałem i znam produkt Futury. Wrzucasz ustawiasz stawkę i kręcisz. Automat umożliwia zobaczenie którejś tam kombinacji ale do tego zaczym dojdziesz to nic nie możesz zrobić, kręcisz a z licznika leci w dół i nie masz na nic wpływu tak naprawdę. Zresztą co to za różnica.
   Pozdrawiam

 11. Człowieku ty to na serio piszesz? Organizator konkursu zawiera w win/bet 15% które chce zarobić, dlatego nie ma losowości, bo wszystko jest transparentne, a organizator ma pewne 15% jeżeli prawidłowo obliczysz rozgrywkę. Ludzie zajmijcie się czymś innym, jak nie rozumiecie najprostszych pojęć.

  1. nie znajomość wyniku gry należy uznać za losowość. Przeprowadzenie nawet skomplikowanych obliczeń matematycznych nie zwalnia gry z posiadania elementu losowego SN V KK 420/11. Lex 1212391. Opieraj się na faktach i tym co się dzieje a nie tym co chciałby ktoś. Wprowadzając swoje interpretacje tylko naraża się ludzi na kary. Wbij sobie ten wyrok w google to wyjdą sprawy UoGH i skazania wspierając się orzeczeniem SN. Ja pewne kwestie rozumiem jednakże mamy orzecznictwo jakie mamy i najlepiej zastosować się a nie ludziom z mózgu wodę robić i narażać na kary.

 12. to są debile, gra nie zawiera elementu losowości, każda gra na świecie zawiera element losowosci, bez tego nie ma gra jaka ona by nie była. stwierdzeniem, że gra nie wyczerpuje zmamion przepisów ustawy o grach hazardowych jest wpływ na wynik gry(każdorazowej gry). tylko takie stwierdzenie stwierdza, iż dana gra nie jest hazardową grą. Futura, czy H..F..czy G..H…to dalej są automaty do hazardu, jedynym automatem ktory widziałem jes EUG…..i ta gra nie spelnia przeslanek UoGH, tylko że w to nie chcą grać.

  1. niema takiej opcij kazdym automacie jest element losowosci były rozne quzomany firmy apollo games kioski inwystycyjne csani pozostałych nie pamietam terazsie pojawiły futry gdzie mozna obliczyc kolejne plansze według wzoru a-b*c tylko pomyscie biore 500zł stawka 10zł tj min 50 kręceń gra ultra hot (tam gdzie sciana x2 )tj wygrana 800zł obliczam 50 kracen niema nic nie gram bede na plusie to wrzucam niech tak robi kazdy to gdzie ich zysk czy kazdy musi z polakow robic nie do rozwojów

 13. Prosze podac maila przesle wam ta opinie futury. I sami zobaczycie jaki to dokument. Po pierwsze totalny papier do dup…. nic nie wnoszacy. Nic im nie wydali zabardzo boja sie Jarka. Prosze o mail to wam przesle stek klamstw.

 14. Wszystko super, tylko nie ci ludzie. Poziom zaufania w skali od 1 do 10 = 1. Takie same oszusty jak niejaki Mateusz co go w Brukseli pogonili.

 15. Drodzy czytelnicy opis jednostki badającej jest wiążąca tylko gdy badanie dotyczyło konkretnych urządzeń …..nie programu dot. art23 b badania i rejestracji …tylko Quiz to spełniał i ma pozytywne decyzje Dyrektoów Izb Celnoskarbowych oraz prawomocne przypominam prawomocne po apelacjach Izb Celnych wyroki uniewiniające.. ten artykuł to ściema a badana była aplikacja czyli software.

 16. Mam na imię Jacek.

  Jestem administratorem obiektu 8’aC!od – czyli tajnego laboratorium, w którym składują jaja poczwaraków. To nieważne. Ważne jest to, że przeprowadzają też badania audiencji i potencji wśród odbiorców komunikatów radio-internet-powietrze. Doskonale znają wasze przemyślenia, nim je wymyślicie. Powiadają tam, że jesteście upośledzeni intelektualnie, próbując w tak mierny/marny/niezdarny sposób szykanować kogokolwiek. Mówią też, że jesteście wymierającym gatunkiem. Podobno to prawda – tego minister nie musiał potwierdzać. Szkoda tylko, że mój dziadunio nie doczekał tych czasów. On zawsze powtarzał, że na każdy automat przypada 10 błaznów, dzierżących 10 długich wynalazków (co do błaznów się zgodzę, z tymi wynalazkami mam problem – toż to samo gunwo jest!). Pośmiałby się z was, karakany! Pośmiałby… Tęsknię. W każdym razie mam taki głęboki żal o to, że we właściwym momencie nie zorientowałem się, jak bardzo nierozsądnym jest wydawać na gwałt to, co się zarobi. A nie… Chwileczkę! To o WAS! Aaaa i pewnie dlatego takie podchody/zawody/wygody.

  Boli rów? Bywaj zdrów! – tak mawiał mój dziadunio

 17. Dalej Marcin naciągasz idiotów? Opinia nie rozstrzyga charakteru losowego. Sąd Najwyższy wielokrotnie ujebał „twój” kradziony patent, więc brniesz dalej?

 18. Futura to oszuści. Zgodnie z nową Ustawą Tylko Minister Finansów może wydać decyzję/opinię o tym czy dane rozwiązanie podlega pod ustawę hazardową czy nie. Żadna zewnętrzna jednostka nie ma do tego uprawnień. Można oczywiście manipulować opinia publiczna i czytelnikami i pokazywać jakieś bzdurne badania lub pseudo certyfikaty tylko po to, aby złapać następnych naiwniaków, którzy docelowo dostaną po 100 tys od sztuki kary administracyjne za własną głupotę, za to ze uwierzyli w ten artykuł – stek kłamstw i manipulacji. Czyrajcie dokładnie ten artykuł; cytuje”Jednostka oficjalnie reprezentująca stanowisko Ministerstwa Finansów” pytam więc, kto wie jakie jest stanowisko MF i jak jakaś jednostka może reprezentować stanowisko MF, stek bzdur, kłamstw i manipulacji. Inny cytat „Certyfikat przyznany urządzeniom Futura to kolejna ekspertyza będąca dowodem na nielosowy charakter rozgrywki” to wkomcu certyfikat czy ekspertyza ? Żenada

 19. Dokładnie tak, H..F.. cz G.H mają opinie jednostki akredytowanej przez MF i co z tego. Na tej samej zasadzie działa Futura
  także niech nie biją piany, bo piana jest bardzo rzadka
  tam sie wrzuca i od razu gra, można grać losowo a także nie losowo. celnicy przeprowadzają eksperyment wiadomo jak bo taką grę udostępnia urządzenie.
  szukanie ukladow konkurs matematyczny to juz wypowiedział sie SN.

 20. Albo jesteś idiotą albo właśnie ty uprawiasz tania propagandę.
  Zanim coś napiszesz przygotuj się bo sie błaźnisz.
  Instytut elektrotechniki z pożaryskiego w warszawie nie ma akredytacji MF po aferze z Quizem.
  Pewnie ci to umknęło a po co sprawdzac.
  Pewnie tez nie wiesz, że jest aktualna lista jednostek akredytowanych.

  Jak nie masz nic do przekaania to siedź cicho i nie jęcz.

  1. Jak chcesz kogoś upominać sam najpierw sprawdź. Warszawa odzyskała akredytacje MF. możesz sprawdzić na stronie mf.gov. Aktualizacja na dzień 2018.09.26

    1. Jednak jesteś głupszy niż myślałem… A gdzie jełopie masz napisane że w dniu 2018.09.26 warszawa została wpisana na listę jednostek badających? Z kim ja rozmawiam, nawet nie chciało Ci się wejść na stronę MF i sprawdzić o czym piszę. Wolisz pieprzyć głupoty zasłyszane w artykułach sponsorowanych na eplay.
     Pozdrawiam

 21. Jak zwykle kiepska propaganda. Wprowadza się czytelnika w błąd, jako by futra miała dostać pozytywną opinię ministra finansów. Który ostatecznie stwierdza w drodze decyzji administracyjnej co jest hazardowe A co nie. Papiery z warszawskiego instytutu elektrotechnicznego posiadało już kilka urządzeń. Między innymi hot fun. I co? I nic zbierają wlepiaja kary.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *