Greentube wypuszcza Tales of Darkness ™

Greentube sprawił idealną ucztę na Halloween! Poznaj przerażająco dobrą zabawę z serii gier Tales of Darkness ™ – teraz dostępną dla wszystkich partnerów B2B.

Wampiry, wilkołaki i inne przerażające stworzenia, które pojawiają się w nocy, czekają w serii Tales of Darkness ™ z tytułami Lunar Eclipse, Break of Dawn i Full Moon – trzy przerażająco fantastyczne gry dostępne teraz dla partnerów B2B Greentube. Obejmij noc i wyj na Księżyc, gdy polujesz na swoją zdobycz (i wygrane) w tych nowych slotach.

Połącz swoje siły z piękną wampirem w grze Tales of Darkness ™ Lunar Eclipse i uzyskaj najcenniejsze klejnoty nocy rozstawione na 6 bębnach i w 10 liniach wygranej. Trzy lub więcej symboli ustawione w zakręceniu na bębnach, wyzwalają 10 darmowych gier dzięki ekscytującemu bonusowi uzyskanemu za stworzenie zaćmienia Księżyca, w którym zwykły symbol zastępowany jest złotym symbolem Bonus. Pojawia się on tylko na bębnach drugim i piątym, ale może rozwinąć się poziomo na sąsiednie bębny, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Noc jest twoja, kiedy księżyc świeci jasno w pełni księżyca w grze Tales of Darkness ™. Uderzaj przez zakazane lasy i cmentarze w poszukiwaniu skarbów na 5 szpulach i do 40 linii wygrywających. Symbole rozproszone 3, 4 lub 5 wyzwalają odpowiednio 10, 15 lub 20 darmowych gier z pełną premią. Dzięki temu dodatkowe kręcenia mogą wyskakiwać na bębnach 2, 3 lub 4, aby zwiększyć Twoją szanse na wygraną.

Tańcz z nieumarłymi w Tales of Darkness ™ Break of Dawn , jako duecie wampirów w tym slocie, który trzyma klucz do niezliczonych bogactw na 5 bębnach i 50 liniach wygrywających. Oba wampiry są symbolami, które zastępują normalne symbole, aby zwiększyć szanse na wygraną. Trzy lub więcej symboli rozproszenia na bębnach wyzwala 15 darmowych gier dzięki genialnemu Bonusowi za Break of Dawn. Ta premia zawiera trzy różne symbole, które mogą poruszać się po bębnach w różnych kierunkach, aby zwiększyć szanse na wygraną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *