Greentube zaprezentuje najnowsze sloty na G2E 2018

Greentube z niecierpliwością oczekuje prezentacji ekscytującej oferty internetowej i mobilnej w obszarze interaktywnym NOVOMATIC stoiska nr 1259 na targach Global Gaming Expo w Las Vegas. Coroczne targi łączące graczy z branży gier w „sercu gier” odbędą się w Sands Expo & Convention Center w dniach 9 – 11 października 2018 r.

Wraz z firmą macierzystą NOVOMATIC, specjalista od gier interaktywnych Greentube zaprezentuje na targach G2E w Las Vegas dostosowany do indywidualnych potrzeb wybór najnowszych rozwiązań iGaming na rynki międzynarodowe.

Jedną z wielu atrakcji będzie uruchomienie internetowej wersji serii Tales of Darkness™ z motywami Lunar Eclipse, Full Moon i Break of Dawn. Przerażające opowieści z ogromnymi szansami na wygraną są dostępne na czas Halloween! Ponadto, po internetowej wersji From Dusk Till Dawn™ , który zadebiutował w lipcu na iGB Live! w Amsterdamie, Greentube wprowadza ten tytuł na G2E o tematyce wybuchowej, prezentując go wraz z wersją lądową NOVOMATIC na automatach NOVOSTAR® V.I.P. 3.50 i V.I.P. automaty LoungeTM 2.32.

Te internetowe wersje gier automatowych firmy NOVOMATIC, które są obecnie bardzo popularne w amerykańskich kasynach, będą prezentowane tam jako wiele ofert wielokanałowych.

Na tych targach w obszarze stoiska Greentube pojawią się także nowe tytuły do ​​gier, takie jak Almighty Reels™Realm of Poseidon, Jaguar Moon™, Stein Haus™ i Asian Diamonds™, które będą najnowszymi prezentacjami gier od tego developera.

Michael Bauer, Greentube CFO / CGO, skomentował:

„Ameryka jest przyszłym rynkiem wzrostu dla Greentube i aktywnie przygotowujemy wejście na rynek w zakresie dostarczania treści do Kolumbii. Ponadto uważnie monitorujemy i oceniamy inne możliwości w Ameryce Łacińskiej i oczywiście w USA. Z perspektywy portfolio treści od pewnego czasu rozwijamy gry przeznaczone specjalnie dla tych rynków i jesteśmy pewni, że zaoferujemy gry, które pokochają gracze. „

Dowiedz się więcej o interaktywnych rozwiązaniach gier Greentube, odwiedzając dział interaktywny NOVOMATIC Booth # 1259 podczas tergów G2E w Las Vegas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *