Grupa Novomatic globalnym producentem urządzeń do gier

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (3 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Grupa NOVOMATIC jest jednym z największych na świecie producentem i operatorem urządzeń do gier. Założona w 1980 roku przez profesora Johanna F. Grafa, obecnie z siedzibą w 50 krajach, zajmuje się wytwarzaniem technologii gier i zatrudnia ponad 25 000 pracowników na całym świecie.

Z siedzibą w Gumpoldskirchen  Grupa NOVOMATIC działa jako dostawca pełnego zakresu usług we wszystkich segmentach branży gier dzięki licznym międzynarodowym spółkom zależnym, oferując wszechstronne portfolio produktów dla partnerów i klientów na całym świecie. Obejmuje to produkty gier naziemnych oraz usługi za pośrednictwem systemów zarządzania i rozwiązań do zarządzania środkami pieniężnymi, internetowych, mobilnych i społecznych rozwiązań dla gier hazardowych i zakładów bukmacherskich, a także wielu innych produktów i usług oferowanych na najwyższym poziomie.

Grupa prowadzi ponad 260 000 terminali gier i terminali wideokonferencji (VLT) w ponad 2.100 własnych kasynach elektronicznych i salonach gier, a także w modelu wynajmu długoterminowego.

Aby można było sprostać takim globalnym wyzwaniom należało stworzyć sieć zakładów, produkujących poszczególne podzespoły i elementy urządzeń w rejonie swoich podstawowych obszarów eksploatacji.

Najważniejszym centrum jest oczywiście siedziba w Austrii, gdzie oprócz urządzeń do gier i technologii są produkowane podzespoły do budowy kasyn. Specjalne komórki w Grupie zajmują się projektowaniem i wytwarzaniem wystroju wnętrz kasyn lub salonów według jednolitych standardów Grupy.

Oprócz tego Novomatic Grup posiada swoje siedziby w ponad 14 krajach między innymi w : Holandii, Niemczech, Litwie, Hiszpanii, na Węgrzech i innych krajach europejskich ale także w Argentynie.

W Polsce centrum produkcyjne Grupy Novomatic mieści się w Zabierzowie k/Krakowa.

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *