Kurier kradł, żeby mieć na hazard

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Odebrał od klientów ponad 11 tys. zł za dostarczone przesyłki, ale nie przekazał pieniędzy swojemu pracodawcy i sfałszował dokumentację doręczeń. Policja zatrzymała 23-letniego kuriera z Gdańska, który roztrwonił przywłaszczoną gotówkę na gry hazardowe.

Policjanci z komisariatu nr IX przy ul. Balcerskiego 35 zobacz na mapie Gdańska na Osowej otrzymali zgłoszenie od kierownika jednej z firm kurierskich. Mężczyzna poinformował, że jego podwładny nie rozliczył się z pieniędzy za przesyłki pobraniowe, które doręczył klientom kilka dni temu.

Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 11 tys. 493 zł. Kryminalni natychmiast pojechali do siedziby firmy i tam zatrzymali 23-letniego mężczyznę. Potwierdzili też informacje dotyczące faktu, że mężczyzna pobrał pieniądze za pięć przesyłek i nie przekazał ich do firmy

asp. Karina Kamińska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

 

Choć kurier przywłaszczył gotówkę zaledwie kilka dni temu, policjantom nie udało się jej odzyskać. Okazało się bowiem, że zrabowane pieniądze zostały już wydane. 23-latek przepuścił je grając na automatach.

Czytaj więcej na: trojmiasto.pl


Otagowano jako

2 Komentarze

    1. joker70 Odpowiedz

      Oj tam,
      Państwowy hazard nie jest szkodliwy, co innego ten wstrętny organizowany przez prywatne firmy. Ale na szczęście rząd czuwa i chroni obywateli!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *