Kurier kradł, żeby mieć na hazard

Kurier

Odebrał od klientów ponad 11 tys. zł za dostarczone przesyłki, ale nie przekazał pieniędzy swojemu pracodawcy i sfałszował dokumentację doręczeń. Policja zatrzymała 23-letniego kuriera z Gdańska, który roztrwonił przywłaszczoną gotówkę na gry hazardowe.

Policjanci z komisariatu nr IX przy ul. Balcerskiego 35 zobacz na mapie Gdańska na Osowej otrzymali zgłoszenie od kierownika jednej z firm kurierskich. Mężczyzna poinformował, że jego podwładny nie rozliczył się z pieniędzy za przesyłki pobraniowe, które doręczył klientom kilka dni temu.

Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 11 tys. 493 zł. Kryminalni natychmiast pojechali do siedziby firmy i tam zatrzymali 23-letniego mężczyznę. Potwierdzili też informacje dotyczące faktu, że mężczyzna pobrał pieniądze za pięć przesyłek i nie przekazał ich do firmy

 

Choć kurier przywłaszczył gotówkę zaledwie kilka dni temu, policjantom nie udało się jej odzyskać. Okazało się bowiem, że zrabowane pieniądze zostały już wydane. 23-latek przepuścił je grając na automatach.

Czytaj więcej na: trojmiasto.pl

2 komentarze(y) w “Kurier kradł, żeby mieć na hazard

    1. Oj tam,
      Państwowy hazard nie jest szkodliwy, co innego ten wstrętny organizowany przez prywatne firmy. Ale na szczęście rząd czuwa i chroni obywateli!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *