„Larry the Leprechaun” Wazdana ogłoszony slotem roku na rozdaniu nagród MGA

Larry the Leprechaun, stworzony przez firmę Wazdan, zdobył nagrodę dla najlepszej gry slotowej roku podczas rozdania Malta Gaming Awards.

Fakt, że gra, która wzbudziła ogromny zachwyt w 2019, została ogłoszona najlepszym slotem roku, spotęgował świetny nastrój w ekipie Wazdana – który już był znakomity dzięki trwającym aktualnie targom SiGMA.

Do kategorii najlepszego slotu nominowane zostać mogą najnowsze gry – zarówno klasyczne jak i te bardziej nowoczesne – które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym graczom za sprawą wysokich nagród, ciekawej tematyki oraz atrakcyjnej grafiki stworzonej z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Larry the Leprechaun zabiera graczy w podróż przez zaczarowany las, gdzie można odnaleźć garniec pełen złota, korzystając przy tym z wielu ciekawych funkcji specjalnych i bonusów, takich jak symbol Wild, darmowe obroty, Leprechaun’s Bonus Spins, Block Symbols Mode oraz Magic Sack Bonus.

Oszałamiające efekty audiowizualne, ogromna ilość funkcji specjalnych i ciekawa tematyka, przenosząca gracza w świat irlandzkiej mitologii, doprowadziły do nagrodzenia slota, ku uciesze ekipy Wazdana.

Ekipa Wazdana nie ma jednak zamiaru spocząć na laurach – wręcz przeciwnie. Przedstawicieli firmy można aktualnie spotkać na stoisku G8 na targach SiGMA. Wszyscy odwiedzający, którzy chcą sprawdzić co nowego szykuje ten innowacyjny dostawca gier będą gorąco przywitani na stoisku.

Andrzej Hyla, szef sprzedaży w firmie Wazdan: „

Od samego początku byliśmy przekonani, że Larry the Leprechaun okaże się być czymś wyjątkowym. Nasz zespół włożył całe serce w stworzenie gry, która zachwyci graczy i operatorów wysokimi nagrodami, wciągającą tematyką i mnóstwem funkcji specjalnych. Zdobycie nagrody za slot roku jest ogromnym wyróżnieniem. Jesteśmy niezwykle wdzięczni i podekscytowani. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia Larry the Leprechaun, a także naszym graczom i partnerom, bez których nie osiągnęlibyśmy tego sukcesu”.

Śledź wszystkie najnowsze wiadomości na www.wazdan.com.

O firmie Wazdan:
Wazdan jest cieszącym się popularnością producentem gier, który tworzy innowacyjne gry kasynowe zapewniające oryginalną rozrywkę dostępną na urządzeniach każdego rodzaju. Portfolio firmy liczy ponad 115 slotów, gier stołowych oraz video pokerów. Wazdan nieustannie zyskuje uznanie w branży iGamingowej dzięki doskonałej jakości ich gier, interesującym motywom oraz wciągającej rozgrywce. Kolekcja gier firmy Wazdan zawiera takie popularne tytuły jak Magic Stars 3, Great Book of Magic Deluxe, Magic Target Deluxe, 9 Lions i Fruit Mania Deluxe, jak również nowe i nadchodzące gry: Los Muertos™, Space Spins, Magic Stars 6 oraz Larry the Leprechaun Firma Wazdan regularnie wypuszcza na rynek nowe tytuły wyposażone w unikalne funkcje Wazdana, na które składają się poziomy wariancji (Volatility Levels™), dedykowana gra ryzyko, tryb ultra szybki oraz ultra lekki, jak również przyjazny dla urządzeń mobilnych widok podzielonego ekranu, tryb oszczędzania baterii i tryb dużego ekranu. Firma Wazdan posiada wiele unijnych znaków towarowych, włączając w to swoje unikalne poziomy wariancji (Volatility Levels™). Bogate portfolio klientów firmy obejmuje najbardziej uznawanych w branży operatorów. Siedziba Wazdana znajduje się na Malcie, a firma posiada licencje wydane przez UKGC, MGA, Romanian National Gambling Office ONJN, jak również Curacao eGaming oraz posiada certyfikaty umożliwiające oferowanie swoich produktów w Szwecji, Estonii, Łotwie oraz Litwie. Ponadto, jej gry używają RNG (generator liczb losowych) certyfikowany przez GLI, co zapewnia niezawodną, uczciwą i bezpieczną rozgrywkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *