List do Redakcji E-PLAY od czytelnika

Redakcja E-PLAY dostała dzisiaj list, który wymaga specjalnej odpowiedzi na łamach naszego portalu. Czynimy to wyjątkowo ze względu na pojawiające się ostatnio częste zaczepki w komentarzach, dotyczące działań promocyjnych jednej z firm.

Witam,

zwracam się z prośbą o ustosunkowanie się Redakcji E-play do artykułu dotyczącego rozwiązania w zakresie automatów o nazwie Futura.
Czy Państwo publikując artykuły pozytywne na temat tego rozwiązania na swoich łamach popieracie je ? Czy osoby czytające je mogą czuć się bezpiecznie ?
Mam również pytanie co pozytywnych komentarzy pozytywnych pojawiających się na w forum czy nie są one generowane przez firmę reklamującą się z tych samych IP pod różnymi nickami?
Proszę również napisać dlaczego nie możemy blokować nicków ( rodo )

Wierny czytelnik IGOR

W odpowiedzi na takie pytania wyjaśniamy co następuje:

  • artykuł dotyczący automatów o nazwie Futura jest materiałem sponsorowanym. Redakcja nie utożsamia się z produktem oferowanym przez firmę Yumicra. Nie polecamy ani nie zniechęcamy do podjęcia eksploatacji tychże urządzeń przez operatorów w Polsce.
  • Od rozwagi osób decydujących się na współpracę z jakimkolwiek producentem maszyn i urządzeń zależy sukces finansowy. Redakcja nie zachęca ani nie zniechęca decydujących się na współpracę z oferującym swoje usługi lub urządzenia jakimkolwiek producentem, czy to krajowym czy zagranicznym.
  • Redakcja jest obiektywna w swoich osądach, nie naszą rolą jest ocena decyzji o podjęciu działań operatorskich. Każdy kto zna prawo obecnie obowiązujące w Polsce powinien zdawać sobie sprawę z ryzyka i sam, bez naszych podpowiedzi powinien podejmować świadome decyzje biznesowe.
  • Komentarze ukazujące się pod artykułami są moderowane TYLKO w przypadku gdy: naruszone jest czyjeś dobre imię, publikowane treści są wulgarne lub oczerniające, komentowane treści nakłaniają do popełniania przestępstw.
  • Komentator nie musi się ujawniać, dobrowolny wybór dowolnego nick’a i adresu mailowego służy do dalszej korespondencji, poza łamami naszego portalu. IP komentatorów jest znane tylko Redakcji i nigdy nie będzie ujawniane nikomu. To czy pod jeden nick podszywa się ktoś inny, nie jest przez Redakcję kontrolowane.
  • Redakcja nie będzie zmieniać zasad komentowania w naszych portalach, nie chcemy bowiem zbierać danych osobowych oraz ich przetwarzać. Wiążę się to z RODO – nowym unijnym rozporządzeniem dotyczącym przechowywania danych osobowych – (wchodzi 25 maja br.)
  • Redakcja w przypadku działań operatorskich stara się być obiektywna, nie naszą rolą jest ocena lub sugestia do podejmowania działań. Portale pod marką E-PLAY są portalami informacyjnymi, nie reprezentujemy w nich żadnej z opcji biznesowej.

Odpowiedzi te są potrzebne wszystkim komentującym oraz czytelnikom portalu E-PLAY do potwierdzenia obiektywności i bezstronności Redakcji na jakiekolwiek działania biznesowe w świecie hazardu w Polsce. Zwracamy jednocześnie uwagę na materiały promocyjne, są one komercyjną formą dotarcia do klienta, Redakcja nie utożsamia się z takimi treściami jako własnymi.

Redakcja E-PLAY

1 komentarz w “List do Redakcji E-PLAY od czytelnika

  1. Dopóki sam nie wstawiać futurystyczny, nie zawołałsz Kas, to się nie przekonasz, czy są legalne czy nie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *