NOVOMATIC dostosowuje się jako zespół w trudnych czasach

W nowej światowej sytuacji wywołanej przez pandemię koronawirusa NOVOMATIC utrzymuje pełną funkcjonalność wszystkich podstawowych jednostek biznesowych, aby utrzymać obsługę i wsparcie dla klientów i partnerów w tych trudnych czasach.

Pandemia choroby układu oddechowego COVID-19, wywołana przez koronawirusa SARS-CoV-2, stworzyła wyjątkową sytuację na całym świecie. Austria, gdzie znajduje się siedziba główna NOVOMATIC, była jednym z pierwszych krajów europejskich, które wprowadziły ścisłe środki przeciw dalszemu rozprzestrzenianiu się wirusa wśród ludności: zamykanie szkół i uniwersytetów, zakaz gromadzenia więcej niż pięciu osób, minimalna odległość społeczna 1 m oraz ograniczenia w podróży i interakcje społeczne z absolutnymi potrzebami, takimi jak zakupy żywności i pomoc medyczna.

Aby zastosować się do tej oficjalnej linii działania, NOVOMATIC podjął działania w głównej siedzibie w Austrii i założył biuro domowe dla większości pracowników. Zwłaszcza kluczowe punkty kontaktowe dla klientów i partnerów, takich jak dział sprzedaży, wsparcia technicznego i części zamiennych oraz niezbędne działy administracyjne, takie jak dział HR, dział prawny, księgowość lub komunikacja, by wymienić tylko kilka, pozostają w pełni funkcjonalne, aby zagwarantować ciągłe wsparcie klienta i codzienną działalność.

Zdrowie i bezpieczeństwo pracowników, klientów i partnerów NOVOMATIC, a także ich rodzin jest kluczowym priorytetem w trudnych czasach takich jak te i jest głęboko zakorzenione w filozofii firmy. Jest to podstawowa wartość, która od dawna przejawia się także w haśle korporacyjnym „Wspólne zwycięstwo”. Przyjmując te środki, NOVOMATIC dostosowuje się do nowej sytuacji, a jej zespoły nadal współpracują i dokładają wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą obsługę i wsparcie dla klientów i partnerów.

Jens Einhaus, wiceprezes ds. Sprzedaży międzynarodowej, Europy i obu Ameryk, mówi:

Ta sytuacja jest zupełnie nowa dla wszystkich, a także dla naszej branży. Operatorzy, dostawcy, producenci – ludzie, którzy to wszystko, i ich rodziny. Chciałbym zapewnić naszych klientów i partnerów, że jesteśmy w pełni dostępni dla wszystkich ich wniosków. Nasi pracownicy i zespoły są w pełni zmotywowani do trzymania się razem z własnym duchem zespołu NOVOMATIC. Miejmy wszyscy nadzieję, że nasza branża może wkrótce wznowić normalne funkcjonowanie, nasze codzienne życie, jakie znamy i być w stanie zebrać się ponownie na nadchodzących wydarzeniach branżowych bez obawy infekcji. Bądź bezpieczny – bądź zdrowy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *