Pieniądze przegrał na maszynach, a zgłosił, że został okradziony

automaty do gier

20 kwietnia br. zgłosił się do Komendy Powiatowej Policji w Kępnie 32 – letni mieszkaniec Kępna celem złożenia zawiadomienia, że został okradziony. Mężczyzna twierdził, że skradziono mu z samochodu pieniądze w kwocie 6400 zł.

W miniony poniedziałek do Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zgłosił się 32 – letni mieszkaniec Kępna, który złożył zawiadomienie o kradzieży pieniędzy w kwocie 6400 zł z jego samochodu w miejscowości Gostynin. Od samego początku zachowanie zgłaszającego budziło podejrzenia, okoliczności zdarzenia były bardzo dziwne, gdyż kradzież miała mieć miejsce w innej miejscowości. Funkcjonariusze szybko zajęli się tą sprawą, przeprowadzili rozmowę między innymi z właścicielem zakładu, w którym pracował ten mężczyzna i już po pierwszych czynnościach można było zauważyć, że coś jest nie tak.

24 kwietnia – mężczyzna po dłuższej rozmowie z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego, przyznał się, że kradzieży nie było. Przyznał się również do przegrania pieniędzy na maszynach typu „Bitcoin”. Czynności trwają, a śledczy sprawdzają nowe wątki pojawiające się w tej sprawie, postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kępnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *