Polak w Irlandii wygrał na Loterii Narodowej

loteria

Szczęśliwy los przyniósł mu 250 tys. euro. Mieszkający od blisko 12 lat w Irlandii gdańszczanin Piotr Kotwa właśnie został milionerem – poinformował „The Irish Sun”.

Polski imigrant pracuje w irlandzkim mieście Cavan jako menadżer supermarketu sieci SuperValu. Na początku roku uśmiechnęło się do niego szczęście dzięki udziałowi w Loterii Narodowej.

Skreślony przez niego los przyniósł mu drugą co do wielkości nagrodę losowania Millionaire Raffle. Wygrana Polaka to 250 tys. euro, co w przeliczeniu daje nieco ponad milion złotych.

Jak donosi „The Irish Sun”, szczęśliwy los wykupił w sklepie, którym zarządza. Dowiedział się o tym od właściciela SuperValu.

Właściciel SuperValu dał mi znać, że Loteria Narodowa skontaktowała się z siecią, aby powiedzieć, że sprzedaliśmy los drugiej nagrody w świątecznej loterii Millionaire Raffle – relacjonował gdańszczanin Piotr Kotwa.

W internecie sprawdził więc i swój los. Jak przyznał, wciąż jeszcze nie wie na co wyda wygraną. Stwierdził jednak, że to fantastyczny początek roku dla niego samego i jego rodziny.

Źródło: thesun.ie

1 komentarz w “Polak w Irlandii wygrał na Loterii Narodowej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *