Potrzebna konfiskata majątku

Organy ścigania konsekwentnie rozprawiają się z tymi, którzy za rządów PO-PSL zarabiali krocie na nielegalnych automatach – tzw. jednorękich bandytach.

Kilka dni temu do sądu wpłynął akt oskarżenia przeciwko 11 osobom pracującym dla Sławomira J., hazardowo-paliwowego biznesmena z Ostródy. On sam od 2009 r. jest oskarżony o wiele innych przestępstw.

Od tego czasu trzy razy się zmieniał sędzia i w rezultacie sprawa ciągnie się do dziś. Widać więc, że zarzuty i akty oskarżenia to za mało. Powinna za tym iść konfiskata majątków, które zostały zbudowane na nielegalnym procederze. J., który oficjalnie deklaruje niewielki dochód, korzysta ze śmigłowca zarejestrowanego na jedną z kontrolowanych spółek, luksusowych aut i motocykla.

Często wyjeżdża też poza Polskę i korzysta ze środków zabezpieczonych za granicą.

Jak długo to jeszcze potrwa?

Źródło: GPcodziennie

 1. Ciekawe jak zagrają virtuale, operatorzy szczerzą kły na to, ale czy to jest realne? Rozumiem, że uczestniczymy w tych virtualach dość aktywnie, tylko, czy w Polsce ludzie się tym zainteresują? Czechy i Słowacja kompletnie zero dochodu to robi.

  1. G. następny
   miraż Ostródy zaraz ustalą że to ślepego i ch….. stanowisko MF jest jednoznaczne : cofac zezwolenie w przypadku….

 2. biorąc pod uwagę następstwo prawne to wszyscy którzy serwisowali patrz operatorzy brali udział w ..praniu.. za zgodą i w porozumieniu…

 3. Tyle ludzi oszukał od 2003 do 2017 że i tak w piekle będzie się smażył i kasy to tam nie zabierze a to już niedługo ….

 4. A co zazdrościcie gościowi? Bardzo dobrze że ma bo w tym kraju jak nie jesteś pisowcem to masz tylko garba na którym państwo jeździ. Tu inaczej się nie da. Trzeba kraść, oszukiwać i dymać wszystko i wszystkich ile się da.

  1. Ty czarna koniu Czy to TYTOMECZKU śląski poczekaj aż ciebie dojadą a to już nie długo jak w trh piosence…a to już niedługo….

 5. A niech go jebną w końcu prkurator w B. ma dowody że od startu to była pralnia i co ? Nic a co Ziobro ? Też nic? Ciekawe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *