Rozpoczął się 10 Kongres The European Lotteries

Tym razem członkowie Europejskiego Stowarzyszenia Loterii spotykają się w Antwerpii pod hasłem „The Success Chance”.

Kongres potrwa do 29 maja. 2 lata temu Totalizator Sportowy miał przyjemność w dniach 5-8 czerwca 2017 r. współorganizować 9. Kongres w Krakowie pod hasłem „New Directions”. Obrady Kongresu miały miejsce w Centrum Kongresowym ICE.

Totalizator Sportowy jest członkiem European Lotteries od 1993 roku. Jego przedstawiciele zasiadają w wielu grupach roboczych. European Lotteries jest międzynarodową organizacją zrzeszającą ogólnokrajowe loterie prowadzące gry losowe na rzecz pożytku publicznego.

Przez wieki loterie dotyczyły szans i szczęścia. Tworzymy nie tylko zwycięzców, ale także tworzymy nowe szanse i wspieramy nowe możliwości. Szansa jest częścią loterii, jest częścią sukcesu. Szansa jest również częścią życia. Ciężko pracując, dobrze się przygotowując, organizując, szukając okazji … szansa odgrywa istotną rolę w życiu. Kiedy się to udaje, ludzie często zaprzeczają, jak ważna jest szansa, zbieg okoliczności i szczęście. W przypadku nieszczęścia liczy się na zrozumienie, wsparcie i nowe szanse. Podczas tego kongresu nie tylko odkryjemy razem, jak Szansa odgrywa ważną rolę w naszym życiu i działalności loterii, ale także odkryjemy najważniejsze atrakcje pięknego Diamentowego Miasta w Belgii!
– powiedział Janie Haek, CEO Nationale Loterij z Holandii

Stowarzyszenie European Lotteries skupia zarówno podmioty państwowe, jak i prywatne. Członkowie organizacji oferują usługi hazardowe i zakłady wyłącznie w jurysdykcjach, w których są licencjonowane przez odpowiedni rząd. European Lotteries utworzone zostało w 1983 roku.

Siedziba główna organizacji mieści się w Lozannie w Szwajcarii. Od 2007 roku stowarzyszenie posiada także swoje przedstawicielstwo w Brukseli.

 

Agenda tego 10 Kongresu jest dostępna TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *