Scientyfic Games dostarczą nową technologię dla Lotto Berlin

Firma ogłosiła dziś, że dostarczy do sieci 950 punktów detalicznych Lotto Berlin nowy, innowacyjny pakiet terminali, w tym także technologię do wykorzystania obstawiania na tabletach.

Niemiecka loteria nagrodziła w zeszłym roku Scientific Games nowym sześcioletnim kontraktem na technologię sprzedaży loterii. W ramach umowy, Scientific Games zapewnia także Lotto Berlin i jego sprzedawcom detalicznym usługi w zakresie obsługi serwisowej, konserwacji, szkoleń dla sprzedawców detalicznych i loterii oraz wprowadzania produktów na rynek. Firma jest dostawcą dla wszystkich 16 niemieckich loterii państwowych.

„To było pełne wdrożenie ponad 1000 nowych terminali loteryjnych, które pasują do każdego rodzaju sprzedawcy w naszej sieci, i czekamy również na dodanie technologii tabletu” – powiedział Hansjörg Höltkemeier, dyrektor generalny Lotto Berlin. „Sukces tej inicjatywy był możliwy tylko dzięki ścisłej współpracy pomiędzy Scientific Games i zespołami Lotto Berlin, i nie jest to porównywalne do wdrożenia technologii detalicznej na jakikolwiek inny niemiecki rynek loterii”.

Jako zaufany dostawca rozwiązań technologicznych dla Lotto Berlin od 1996 roku, Scientific Games dostarcza technologię Loterii Centralnej oraz tzw. gry błyskawiczne.

Matthias Müller, dyrektor zarządzający w Niemczech Scientific Games, powiedział: „Jeśli chodzi o technologię, odróżniamy Scientific Games od innych dostawców w oparciu o naszą zdolność dostarczania zintegrowanych produktów i rozwiązań, które spełniają potrzeby każdego rodzaju detalisty, co zostało zademonstrowane tutaj z Lotto Berlin.”

„Cieszymy się, że możemy nadal obsługiwać Lotto Berlin, wdrażając innowacyjną technologię w sieci detalistów, dzięki której gry loteryjne są łatwiejsze do sprzedania i wygodniejsze dla graczy do zakupu w dowolny sposób” – powiedział Pat McHugh, starszy wiceprezes ds. Globalnych systemów loteryjnych w Scientific Games.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *