Totolotek sponsorem tytularnym Pucharu Polski

W dniu 01 lutego nastąpiło oficjalne podpisanie umowy pomiędzy Polskim Związkiem Piłki Nożnej a Totolotkiem SA o współpracę w zakresie tytularnego sponsorowania Pucharu Polski.

Jest to największa jak dotąd umowa sponsoringowa zarówno w historii Totolotka jak i Pucharu Polski. Rekordowa jest także nagroda dla zwycięzcy Totolotek Puchar Polski, który zainkasuje 3 miliony złotych.

Uroczystość podpisania umowy odbyła się w Warszawie na Stadionie Narodowym a uczestniczyli w niej : Zbigniew Boniek – prezes PZPN, Adam Lamentowicz – prezes Totolotek SA, Maciej Sawicki – Sekretarz Generalny PZPN i Mariusz Rzeczkowski – Dyrektor Marketingu Totolotek SA.

 

 

” Bardzo ważnym elementem misji naszej firmy jest wspieranie rozwoju polskiego sportu. Puchar Polski, turniej w którym co roku bierze udział ponad 1000 zespołów, doskonale wpisuję się w tę misję. Jesteśmy długoterminowym partnerem i wierzymy, że Puchar Polski będzie wydarzeniem, którego popularność będzie rosła. Dodatkowo nasza marka staje się bardziej rozpoznawalna, docieramy do szerszej grupy odbiorców „
– powiedział Adam Lamentowicz Prezes Totolotek SA

W tym roku drużyna , której uda się wygrać ten Puchar Polski wygra niebagatelną sumę w wysokości 3 mln złotych. to jest trzykrotnie więcej niż w latach poprzednich. Ponadto zwycięzca zagra w eliminacjach do Ligi Europy. Jest więc o co walczyć.

 

 

„Puchar Polski, czyli Turniej Tysiąca Drużyn, nie od dziś rozpala emocje i wyobraźnie wszystkich klubów w całym kraju. Najpowszechniejsze w Polsce, pasjonujące rozgrywki z fantastycznym finałem na PGE w Warszawie, pokazują moc i blask tej imprezy. Ich wyjątkowość polega też na tym, że tylko tu dochodzi do rywalizacji drużyn amatorskich z zawodowymi. Puchar Polski to uciecha nie tylko dla kibiców najlepszych jedenastek, ale i konkretne zyski dla zespołów, które w pucharowej przygodzie zajda najwyżej. Między innymi, dzięki takiemu sponsorowi tytularnemu, jak Totolotek możemy uczestników Pucharu Polski godnie wynagrodzić „
– podkreślił Prezes PZPN Zbigniew Boniek.

 

Totolotek od wielu lat aktywnie włącza się w inicjatywy sportowe na najwyższym poziomie, sponsorując drużyny różnych dyscyplin.Nieprzerwanie od 5 lat Totolotek wspiera Lechię Gdańsk. Ponadto sponsoruje aktualnego Mistrza Polski w siatkówce PGE SKRĘ Bełchatów oraz koszykarską Legię Warszawa.

Totolotek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *