Wygrał milion funtów, bo przepuścili go w kolejce

loteria

32-letni Arron Walshaw i jego 23-letnia partnerka Ceri Hall z miejscowości Ossett w West Yorkshire podziękowali nieznanej kobiecie, za sprawą uprzejmości której Arron zdążył obstawić szczęśliwe numery w National Lottery, gdyż przepuściła go w kolejce w sklepie.

Arron Walshaw i Ceri Hall mogą teraz zaplanować swój wymarzony ślub po tym, jak wygrali milion funtów w National Lottery. Stało się to jednak możliwe dzięki uprzejmości przypadkowej kobiety w sklepie, w którym Arron obstawił szczęśliwe numery w ostatnim momencie przed rozpoczęciem losowania.

Mieliśmy już przygotowany kupon z numerami i wiedziałem, że mam jeszcze tylko parę minut na obstawienie tego losowania. Wyskoczyłem do najbliższego sklepu w okolicy, gdzie ja oraz inna pani czekaliśmy w kolejce do kasy.

Musiała zauważyć, że bardzo mi się spieszy, gdyż nalegała, abym zajął miejsce w kolejce przed nią. Okazało się, że był to łut szczęścia! Wydaje mi się, że nie zdążyłbym obstawić tych cyfr, gdyby ta kobieta nie przepuściła mnie w kolejce. Chcielibyśmy ją znowu spotkać i podziękować za taką zmianę w naszym życiu – mówi Arron.

Następnego dnia okazało się, że Arron i Ceri zostali milionerami. Arron, który pracuje jako tynkarz w jednoosobowej firmie powiedział, że nie rozważa zawieszenia swojej działalności, ale zamierza zmniejszyć godziny pracy.

Źródło: bbc.co.uk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *