Został najstarszym zwycięzcą brytyjskiej National Lottery

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

87-letni Dennis Banfield wygrał 18,139,352 funtów w brytyjskiej The National Lottery. Na uwagę zasługuje fakt, że mężczyzna jest najstarszym triumfatorem w historii tej loterii.

87-letni Dennis Banfield i jego 83-letnia żona Shirley kompletnie nie spodziewali się, że szczęście się do nich uśmiechnie, gdy będą w tak zaawansowanym wieku. Staruszkowie nie potrafili ukryć łez wzruszenia.

Nasze córki Tina i Karen są ustawione do końca swojego życia. Mogę umierać spokojny o ich dalszy los – powiedział pan Benfield.

Dennis Banfield przyznał, że regularnie gra na loterii odkąd ukończył 60 lat. Na emeryturze kupował losy różnych gier.

Prawdziwe emocje przeżywaliśmy, gdy sprawdzaliśmy zwycięski kupon. Gdy odczytywałam liczby Dennisowi, oboje nie potrafiliśmy uwierzyć, że trafione liczby są na naszym kuponie – skomentowała Shirley Banfield.

Dennis doskonale wie, na co najpierw wyda pieniądze.

Jestem zagorzałym fanem sportu, szczególnie rugby. Chciałbym polecieć na Mistrzostwa Świata albo Puchar Świata do Japonii lub do RPA. Mógłbym też kupić i jeździć moim wymarzonym kabrioletem Porsche 911 Carrera, na który teraz mnie stać. Jednak zawsze powtarzałem moim córkom, że gram dla nich i im obiecałem wygraną. Teraz muszę być słowny – dodał Banfield.

Źródło: mirror.co.uk


Otagowano jako

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *