1xBet jest nowym oficjalnym partnerem regionalnym LOSC Lille

1xBet, jeden z wiodących bukmacherów na świecie, został Oficjalnym Partnerem Regionalnym LOSC w Afryce. Czas trwania umowy wynosi trzy lata. Zgodnie z warunkami umowy firma bukmacherska będzie regionalnym partnerem LOSC Lille na Bliskim Wschodzie, w Afryce Północnej i Południowej.

W ramach umowy 1xBet otrzymuje prawa do wykorzystywania logo francuskiego klubu oraz zbiorowego wizerunku swoich zawodników w swoich akcjach promocyjnych. Ponadto reklamę 1xBet można zobaczyć na tablicach LED podczas najlepszych meczów klubu w Mistrzostwach Francji, a sama współpraca będzie aktywnie relacjonowana na portalach społecznościowych.

„To dobra wiadomość. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z tak legendarnym klubem, który ma ogromną rzeszę fanów nie tylko we Francji, ale na całym świecie. Ostatnio, w 2021 roku, klub został mistrzem Francji, co nie jest łatwe, ponieważ wszyscy wiemy, na jakim poziomie rywale rywalizują w tym turnieju.”

– powiedział Alex Sommers, rzecznik prasowy firmy.

„Chcemy zaoferować fanom Les Dogues możliwość uzyskania najbardziej żywych emocji i nowego doświadczenia w zakładach online. Dla 1xBet ta umowa jest kolejnym ważnym krokiem w ich globalnej strategii wspierania piłki nożnej na wszystkich poziomach. Wiele oczekujemy od współpracy i zapewniamy, że to nie ostatni raz, kiedy 1xBet przynosi dobre wieści w tym roku.”

Warto zauważyć, że nie jest to pierwsza umowa między 1xBet a francuskim klubem na najwyższym poziomie w ostatnich latach. Wcześniej firma została oficjalnym partnerem PSG.

1xBet to jedna z wiodących firm bukmacherskich na świecie, działająca bezpośrednio i poprzez swoich partnerów franczyzowych w ponad 50 krajach Ameryki Łacińskiej, Europy, Afryki i Azji.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.