Ajax związał się z bukmacherem Unibet

FC Ajax podpisał wieloletnią umowę z marką Unibet, dostawcą internetowych zakładów wzajemnych. Współpraca następuje po tym, jak Unibet, należący do Kindred Group, otrzymał licencję 8 czerwca 2022 roku na oferowanie gier online w Holandii.

Oprócz partnerstwa handlowego, Ajax i Unibet będą współpracować w dziedzinie zapobiegania ustawianiu meczów, zdrowia psychicznego i odpowiedzialnego hazardu.

Menno Geelen, dyrektor handlowy Ajaxu zaznaczył:

„Jesteśmy zachwyceni, że Unibet jest naszym najnowszym partnerem. Unibet jest znany na całym świecie jako lider w dziedzinie odpowiedzialnej gry. Zwróci na to szczególną uwagę w naszej współpracy. Unibet wyróżnia się wysoką jakością produktów, z których korzystają fani. Będziemy ją wspierać wspólnymi treściami i inicjatywami.”

Lennart Kessels, dyrektor generalny Unibet Netherlands, dodał:

„W szczególności w przypadku Ajaxu chcemy skupić się na odpowiedzialnym hazardzie w odniesieniu do zdrowia psychicznego. W nadchodzącym okresie zbadamy, w jaki sposób zamierzamy to dokładnie kształtować, jednocześnie ucząc się z inicjatyw, które już wspieraliśmy w innych częściach świata. Nie możemy się doczekać wprowadzenia tego razem z Ajaxem.”

Źródło:  pilkarski.biz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.