AstroPay wspiera Ukrainę

Specjalista od płatności online AstroPay sponsoruje ukraińską drużynę rywalizującą w Igrzyskach Maccabiah w Tel Awiwie w Izraelu, które zakończą się we wtorek przyszłego tygodnia.

AstroPay udzielił wsparcia ukraińskiej drużynie, która bierze udział w tak zwanych „żydowskich igrzyskach olimpijskich”. Odbywają się co cztery lata w Izraelu i są największą imprezą sportową wyznania żydowskiego na świecie pod względem liczby startujących.

Łącznie 10 000 zawodników z 80 krajów bierze udział w 40 dyscyplinach sportowych, a 36-osobowa drużyna Ukrainy rywalizuje w szermierce, karate, szachach, siatkówce, siatkówce plażowej, pływaniu i lekkiej atletyce.

W obecnych mistrzostwach występują 23 kobiety i 13 mężczyzn w drużynie z Kijowa, Charkowa, Dniepru, Odessy, Zaporoża, Krzywego Rogu, Mariupola, Chmielnickiego, Czerkasów, Lwowa i Doniecka.

Mikael Lijtenstein, dyrektor generalny AstroPay, powiedział:

„The Maccabiah Games ma bardzo bogatą historię i jesteśmy dumni, że możemy wziąć udział w pomocy ukraińskiej delegacji, która rywalizuje w tej imprezie pomimo wstrząsów wojennych w swoim kraju”.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.