Baner reklamowy LV BET padł ofiarą chuliganów

Prawdopodobnie odważnemu kibolowi nie spodobały się herby drużyn Wisły Kraków, Wisły Płock, Arki Gdynia, Piasta Gliwice, Widzewa Łódź i Lechii Tomaszów Mazowiecki sponsorowanych przez zakłady bukmacherskie LV BET

Takie działania kibiców , którzy swoje emocje i nienawiści do konkurencyjnych klubów przelewają na martwe przedmioty, a w tym przypadku na banery reklamowe są klasycznym przykładem braku rozsądku i prymitywizmu.

Przecież loga klubów biorących udział w rozgrywkach oraz sponsorowanych przez LVBet są widoczne wszędzie – w internecie, na stronach gazet a nawet na stronie bukmachera.

Ciekawe czy sfrustrowany kibol (bo jak inaczej takiego człowieka można nazwać), swoje niechęci i nienawiść do klubów przez siebie nie akceptowanych, również wyegzekwuje na swoim laptopie?

Firma LV BET to bez wątpienia legalny bukmacher internetowy. Ma prawo sponsorować takie drużyny i kluby, jakie sam wybierze. Nie kieruje się przy tym żadnym lokalnym patriotyzmem a zwykłą ekonomiczną oceną. Taki klub jest sponsorowany, który przyniesie wymierne wartości promocyjne a co za tym idzie chętnych do skorzystania z oferty bukmacherskiej

Bukmacher swoje istnienie na polskim rynku zakładów bukmacherskich zawdzięcza licencji Ministerstwa Finansów, regulującej zakłady online na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Dzięki temu, usługi świadczone przez lvbet.pl w pełni umożliwiają Wam dostęp do profesjonalnej oferty zakładów sportowych.

 

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.