BETFAN z Tomaszem Woźniakiem z Future Mind

Do rady nadzorczej BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, dołączył Tomasz Woźniak, założyciel i prezes firmy Future Mind, która odpowiada za topowe aplikacje mobilne w Polsce, jak m.in. Żappka czy aplikacja sieci Hebe. To strategiczne wzmocnienie bukmacherskiej spółki w obszarze technologicznym.

BETFAN jest bukmacherem, który rozpoczął działalność, opierając biznes w całości na kanale online – zakłady przyjmował wyłącznie przez serwis betfan.pl i aplikację mobilną. Bazując na tej strategii legalny polski bukmacher w ciągu zaledwie trzech lat od startu zbudował biznes przynoszący 354 mln zł obrotów, osiągnął rentowność oraz zajął miejsce w gronie największych firm swojej branży w kraju. Również dziś gra online stanowi dominującą część przychodów BETFAN, choć firma obecnie ma także 64 punkty stacjonarne z nowoczesnymi terminalami bukmacherskimi.

Tomasz Woźniak jest też wykładowcą Akademii Leona Koźmińskiego, uczelni Łazarskiego oraz Collegium Civitas.

Tomasz Woźniak

BETFAN jest polskim legalnym bukmacherem działającym online i stacjonarnie. Firmę wyróżniają innowacyjne rozwiązania i szeroki zakres proponowanych zakładów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, zakładów na sporty wirtualne i gry karciane, BETFAN udostępnia zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody.

BETFAN jest w gronie największych polskich bukmacherów i w ciągu ok. trzech i pół lat działalności odprowadził do budżetu państwa 106 mln zł z tytułu podatku od gier. BETFAN kładzie duży nacisk na przestrzeganie zasad odpowiedzialnej gry.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.